فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:

مردم برای رفع مشکلات جامعه حس مطالبه گری را در خود تقویت کنند

مردم برای رفع مشکلات جامعه حس مطالبه گری را در خود تقویت کنند
شناسه خبـر : ۱۷۷۱۱ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: مردم برای رفع مشکلات جامعه باید حس مطالبه گری را در خود ایجاد و تقویت کنند، مطالبه گری‌ها نباید مورد سوءاستفاده دشمن قرارگرفته و موجب آشوب در کشور شود.

به گزارش سفیر افلاک، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جشنواره ملی حضرت علی‌اکبر(ع) جوان سرباز اظهار داشت: مردم باید باهدف رفع مشکلات حس مطالبه گری را در خود تقویت کنند و شعارها و وعده‌های مسئولان را در زمان انتخابات به آن‌ها گوشزد کرده و یادآور شوند.

 

وی افزود: در دوران نظام شاهنشاهی همه سرمایه و امکانات کشور در اختیار شخص شاه بود که با پیروزی انقلاب و سرنگونی نظام طاغوت مردم توانستند سرمایه‌های کشور را از چنگال بیگانگان و خاندان سلطنتی جدا کرده و برای نخستین بار در تاریخ چند هزارساله مملکت سرمایه‌ها و امکانات کشور را در اختیار بگیرند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم با شرکت در انتخابات‌ها در همه مسائل حیاتی کشور نقش اصلی را بر عهده داشتند به‌طوری‌که در این سال‌ها نوع نظام کشور، رئیس‌جمهور، نمایندگان مجلس، نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا و در کنار این‌ها نیز به‌صورت غیرمستقیم در انتخاب رهبری نقش ایفا کرده‌اند.

 

وی عنوان کرد: انتخاب مسئولان عالی‌رتبه نظام پس از انقلاب در کشوری که بیش از چند هزار سال توسط پادشاهان خودکامه اداره می‌شده به‌مثابه یک معجزه است؛ در سال‌های پس از پیروزی انقلاب، اقتدار کشور به‌طور بی‌سابقه‌ای افزایش‌یافته است، در دوران رضاشاه او به دلیل ابراز علاقه به پیروزی آلمان در جنگ جهانی از پادشاهی خلع و به دورترین نقطه دنیا تبعید شد اما امروز بیگانگان توانایی دخالت در جزئی‌ترین مسائل کشور را ندارند.

 

سردار کشکولی خاطرنشان کرد: قانون اساسی کشورمان برگرفته از مبانی قرآن کریم است، وجود مشکلاتی مانند پارتی‌بازی و فساد اقتصادی ربطی به جنبه دینی نظام ندارد زیرا همه مسئولانی که در این مسائل مقصر شناخته‌شده‌اند با رأی مردم انتخاب‌شده‌اند و یا منصوب‌شده منتخبان ملت هستند.

 

وی گفت: متأسفانه برخی از افراد جامعه هنگام برگزاری انتخابات تحت تأثیر رسانه‌ها و بازی‌های سیاسی قرارگرفته و افراد باسواد، صالح و دارای برنامه را برای حل مشکلات جامعه انتخاب نمی‌کنند؛ مردم برای رفع مشکلات جامعه باید حس مطالبه گری را در خود ایجاد و تقویت کنند، افراد جامعه باید شعارها و برنامه‌های مسئولان در زمان انتخابات را به آن‌ها گوشزد کنند، البته این مطالبه گری‌ها نباید مورد سوءاستفاده دشمن قرارگرفته و موجب آشوب در کشور شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران