واکنش‌ها به «قلاده‌های طلا» نشان از موفقیت فیلم دارد؛ پرده‌برداری از حقایق فتنه 88

واکنش‌ها به «قلاده‌های طلا» نشان از موفقیت فیلم دارد؛ پرده‌برداری از حقایق فتنه 88
شناسه خبـر : ۱۷۶۹۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴

فیلم‌ساز لرستانی گفت: فیلم «قلاده‌های طلا» در مورد فتنه سال 88 بوده و موضوعی حساسی است چراکه این اتفاق عده‌ای را آزرده‌خاطر کرده و همین نشان از موفقیت این فیلم دارد.

غلامرضا نعمت پور در گفت‌وگو با سفیر افلاک، در رابطه با فیلم «قلاده‌های طلا» و ضرورت پرداختن به اینگونه موضوعات اظهار داشت: سندسازی توسط هر فیلم‌سازی با بررسی وقایع روز اتفاق می‌افتد که ازجمله فعالیت‌های خوب و مهم است؛ فیلم "قلاده‌های طلا" نیز نمونه‌ای از یک سندسازی است که می‌تواند برای استفاده مردم، آیندگان و آشنایی بیشتر با این اتفاق و ثبت این قسمت از تاریخ کشورمان مفید باشد.

 

وی با اشاره به اینکه متأسفانه در سینمای ایران آثار زیادی نداریم که موضوعات روز جامعه و حوادث مهم این‌چنینی را به تصویر بکشد و این‌یک ضعف بزرگ است؛ افزود: فیلم "قلاده‌های طلا" در این زمینه کار خوبی است که حداقل توانسته سندسازی برای آیندگان باشد وبرشی از تاریخ را به نمایش گذاشته است.

 

فیلم‌ساز لرستانی در رابطه با هجمه‌ها و انتقادات مطرح‌شده به ابوالقاسم طالبی و فیلم قلاده‌های طلا گفت: این فیلم تأثیرگذار است و می‌تواند جامعه را تحت تأثیر قرار دهد و مسلماً مخالفان زیادی خواهد داشت با توجه به اینکه موضوع فیلم در مورد سال 88 بوده و موضوعی حساسی است چراکه این اتفاق عده‌ای را در سال 88 آزرده‌خاطر کرده و همین نشان از موفقیت این فیلم دارد چراکه این فیلم کاری که باید انجام دهد را انجام داده است.

 

وی با اشاره به اینکه این هجمه‌ها ریشه‌های فرا کشوری دارد، خاطرنشان کرد: هر آن‌کسی که با جنبش سبز موافق بوده و تفکراتش با جنبش سبز است از دیدن این فیلم ناراحت خواهد شد و واکنش‌هایی خواهد داشت و افرادی که معتقدند اصل نظام هیچ‌گونه تقلبی برای پیشبرد کارش انجام نمی‌دهد موافق این فیلم هستند.

 

نعمت پور بیان کرد: صهیونیسم و دشمنان خارجی کشور ما معمولاً به دنبال نابودی نظام هستند و پشت پرده آن اتفاقاتی مانند اغتشاشات سال 88 بوده و افرادی که به این هجمه‌ها دامن می‌زنند؛ ریشه این مخالفت‌ها به مخالفان نظام و افرادی که به دنبال تشنج در جامعه هستند بازمی‌گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران