امام جمعه شهرستان الیگودرز:

زیرسوال بردن اقدامات رزمندگان و فرماندهان 8 سال دفاع مقدس خیانت به کل نظام است

زیرسوال بردن اقدامات رزمندگان و فرماندهان 8 سال دفاع مقدس خیانت به کل نظام است
شناسه خبـر : ۱۷۶۸۴ جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷

امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت: کسانیکه با عمل و اقدام خود قصد زیرسوال بردن اقدامات رزمندگان و فرماندهان 8 سال دفاع مقدس را دارند هدفشان خیانت به کل نظام است.

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام محمد علی ارزنده ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته الیگودرز ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عملیات کربلای 4 اظهار داشت: در سال 64 منافقان به مستکبران و دشمنان پیام دادند که ناوها را به خلیج فارس وارد کنید تا امام خمینی(ره) را بترسد و رزمندگان عقب نشینی کنند.

 

وی افزود: در عملیات کربلای 4 در سال 65 متاسفانه به دلیل خیانت ستون پنجم شکست خورد این خیانتکاران همان کسانی بودند که در دوره دوم آقای احمدی نژاد به آمریکا وغرب نامه نوشتند که تحریمها را علیه ملت ایران زیاد کنید و مشکلات زیادی برای مردم وانقلاب به وجود آوردند.

 

خطیب نماز جمعه الیگودرز به سخنان واقدامات محسن رضایی اشاره و بیان کرد: کسانیکه با عمل واقدام خود قصد زیرسوال بردن اقدامات رزمندگان وفرماندهان 8 سال دفاع مقدس را دارند هدفشان خیانت به کل نظام است، همان کسانیکه درمقابل سخنان آقای رضایی جبهه گرفتند افرادی هستند که قصد تخریب اصل نظام را دارند حالا دایه داغ تر از مادر شدند.

 

وی تصریح کرد: کسانیکه اقدامات فرماندهان جنگ را زیرسوال بردند دلسوزان نظام نیستند و از فرصتی که نظام به آنها داده سوء استفاده می کنند وهمواره به بهانه های مختلف بسیج وسپاه را تخریب کرده اند.

 

ارزنده عنوان کرد: سال گذشته بودجه نظامی کشور بسیار کاهش یافت و حتی از اعتبار تخصیص یافته تنها 30درصد به کلیه نیروهای نظامی واگذار شد، امسال در بودجه 98 نسبت به سال قبل اعتباربودجه نظامی را 50درصد کاهش دادند، اینها دلسوز شهدا و ملت نیستند بلکه به صراحت بیان می کنند ما نمی توانیم بودجه دو نیروی نظامی را بدهیم، آنها باید مواظب باشند تا در نقشه دشمن شرکت نکرده و اهداف آن را جلو نبرند.

 

وی ضمن تبریک روز جهاد کشاورزی گفت: همه ما از خدمات جهاد کشاورزی در تمام عمر بهره‌مند هستیم و کشور ما توانمندی جهت قطب سازی در آسیا را دارد ولی مدیریت صحیح برای استفاده ظرفیت ها وامکانات کشور وجود ندارد و در وزارت کشاورزی برنامه ریزی عمیق وصحیح برای کشاورزان وجود نداشته وشاهد افزایش ناگهانی محصولات یا فقدان یک محصول در فصول مختلف در کشور هستیم.

 

امامجمعه شهرستان الیگودرز به خدمات میرزا تقی خان امیر کبیر اشاره کرد و اظهارداشت: امیر کبیر خدمات زیادی در دوران خویش به کشور نمود ولی نفوذیها با اقدامات خود توانستد دستور قتل وی را از شاه بگیرند اما عبرتی برای مردم نشد، امروز نیز باید افرادی نفوذی که در مسئولیت خود خیانت می کنند و یا غرب را بر خواسته مردم ترجیح می دهند به کارگیری نشوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران