«قلاده‌های طلا» افشای دست‌های پشت پرده فتنه 88؛ ابوالقاسم طالبی به رسالت خود عمل کرد

«قلاده‌های طلا» افشای دست‌های پشت پرده فتنه 88؛ ابوالقاسم طالبی به رسالت خود عمل کرد
شناسه خبـر : ۱۷۶۶۶ چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

کارگردان بروجردی گفت: ابوالقاسم طالبی در فیلم قلاده‌های طلا به بیان حقایق فتنه 88 پرداخت و رسالت خود را به خوبی انجام داد.

پژمان شاهوردی کارگران بروجردی تئاتر در گفت‎وگو با سفیر افلاک، با اشاره به برخی انتقادات به فیلم قلاده‌های طلا به کارگردانی ابوالقاسم طالبی اظهار داشت: حقایق به‌خوبی در فیلم قلاده‌های طلا بیان‌شده و بعدازآن مقام معظم رهبری از این فیلم تقدیر کردند که نشان می‌دهد این فیلم به‌خوبی به اصل موضوع پرداخته است.

 

وی افزود: متأسفانه برخی از گفتن حقایق نگران هستند درحالی‌که در این نوع فیلم‌ها به موضوعاتی می‌پردازند که اصل محتوا را به مخاطب انتقال دهند.

 

کارگردان بروجردی بیان کرد: وقتی یک فیلم یا کار هنری تولید می‌شود، ابتدا فیلم‌نامه تأییدشده که به مرحله اجرا رسیده است و اعتراض بعد از پخش فیلم اقدام مناسبی نیست که از سوی بازیگر صورت گیرد.

 

وی عنوان کرد: ابوالقاسم طالبی کارگران فیلم قلاده‌های طلا و امثال آقای طالبی که دغدغه ساختن فیلم‌هایی را دارند که به اصل محتوا می‌پردازد به نظر من رسالت خود را به‌خوبی انجام داده‌اند.

 

شاهوردی تصریح کرد: این در حالی است که خیلی از افراد به سمت تولید این فیلم‌ها نمی‌روند و شاید نگرانی و ترس داشته باشند اما کارگردان‌ها و هنرمندان زیادی هستند که تلاش می‌کنند تا از این هنر بتوانند اصل مطلب و حقایق را از طریق قاب تلویزیون به مخاطب برسانند.

 

به گزارش سفیر افلاک فیلم قلاده‌های طلا به کارگردانی ابوالقاسم طالبی در سال 90 تولید شد و جزء فیلم‌های اکران نوروزی سال 91 بود که در آن سال، شمار زیادی از مخاطبان را به سینما کشاند و بیش از سه و نیم میلیارد تومان فروش داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران