نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد

۹دی حماسه ملی و مردمی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی

۹دی حماسه ملی و مردمی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی
شناسه خبـر : ۱۷۶۰۰ جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱

نماینده ولی فقیه در لرستان  ۹دی را حماسه ملی و ماندگار در تاریخ انقلاب دانست و گفت:  بايد آمادگی، بصیرت، انسجام و اتحاد ملي را حفظ كرد.

به گزارش سفیر افلاک ،حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ نماینده ولی فقیه در لرستان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بااشاره به فتنه منافقين و معاندين داخلي در سال 88 گفت: درسال ۸۸ دشمنان با برنامه ریزی کام مردم را بعد از انتخاباتي باشكوه تلخ کردند به تعبیر رهبری نزديك به 15 سال برنامه ریزی کردند تا دشمنان خارجی وفتنه گران داخلی آن اقدامات و بي حرمتي ها را بوجود آوردند.

 

وي با اظهار اين كه هدف اصلی دشمن در سال 88 براندازی نظام جمهوری اسلامي بود افزود: مردم ما با آگاهی، وحدت وانسجام در راستاي دفاع از نظام اسلامي به صحنه آمدند و در خيابان ها حضور يافتند وحماسه ۹ دی را بوجود آوردند.

 

آيت الله ميرعمادي با ابراز اين كه خالق حماسه۹دی رهبری بوده است اذعان داشت: در نظر گرفتن منافع مردم، تاکید بر رعایت قانون مداري، حفظ مردم سالاری دینی و محترم شمردن رأي مردم و معرفی دشمن و دشمن شناسی چهار اصلي است كه رهبري براي خاموش شدن و دفع فتنه 88 بر روي آن ها تأكيد داشتند.

 

خطيب نماز جمعه خرم آباد ۹دی را حماسه ملی و مردمي ماندگار درتاریخ انقلاب دانست و بيان كرد: آمريكا كينه بدتر از سال 88 را دارد، ماهیتش عوض نشده و با همان شكل و اهداف به دنبال براندازی است.

 

نماينده ولي فقيه در لرستان خاطرنشان كرد: فتنه گران داخلي ضمن اين كه عذرخواهی و اظهار پشیمانی نکردند دستشان در دست فتنه گران خارجی است لذا بايد آمادگی، بصیرت، انسجام واتحاد ملي را حفظ كرد.

 

وی با اشاره به حادثه دردناک اتوبوس دانشجويان دانشگاه علوم تحقيقات تهران و ارتحال فقيه مجاهد سيد محمود هاشمي شاهرودي گفت: آیت الله شاهرودی شخصیتی منحصر بفرد،عالم و برجسته، شخصيتي علمی، صاحب نظر و برخوردار از منش سیاسی بودند كه ۷۰ سال مشغول اجتهاد علمی و جهاد سیاسی بودند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران