مدیر شرکت توزیع برق پلدختر:

خط انتقال چهار مداره پست شهید کاییدی پلدختر احداث شد

خط انتقال چهار مداره پست شهید کاییدی پلدختر احداث شد
شناسه خبـر : ۱۷۵۷۴ سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت:با احداث خط انتقال چهار مداره شاهد تامین برق پایدار و خاموشی کمتری در شهرستان خواهیم بود.

 

به گزارش سفیر افلاک محمدطاهر متش پور مدیر شرکت توزیع برق پلدختر با اشاره به اینکه بیشتر مصرف برق شهرستان از پست فوق توزیع برق شهید کائیدی است اظهار داشت:باتوجه به قرار گرفتن این پست در مرکز ثقل مناطق روستایی و شهری در یک موقعیت استراتژیک نیاز است برای رفع مسائل ومشکلات در این پست برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

 

وی با بیان اینکه پایداری این  پست برای مدیران شرکت توزیع از حساسیت بالایی برخوردار است بیان کرد:بیش از 140میلیاردریال از محل اعتبارات برق منطقه باختربرای احداث خط انتقال چهار مداره جهت پایداری کامل پست فوق توزیع شهید کائیدی هزینه شده است.

 

این مسئول ادامه داد:فرسوده بودن خط انتقال تغذیه کننده این پست که بیشترچوبی می باشد در شرایط نامساعد جوی به یک معضل اساسی تبدیل شده است.

 

طاهر متش پور با اشاره به اینکه خروج مکرر این پست از مدار مشکلاتی را برای مشترکین بدنبال داشته است گفت:این اتفاق منجر به خاموشی های ناخواسته و خارج از اختیار در مناطق روستایی و شهری می شد .

 

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر ادامه داد: این مشکل به دغدغه اصلی مدیران و مسوولان شرکت توزیع برق تبدیل شده بود و رفع این مشکل در جلسات متعدد همواره به عنوان یکی از مطالبات اصلی مدیریت شرکت توزیع برق پلدختر مطرح می شد.

 

منش پور خاطر نشان کرد:با وارد مدار شدن این خط و اقدامات متعددی که برای رفع مسائل ومشکلات این پست شد ،شاهد پایداری بیشتر شبکه های برق و کاهش خاموشی های ناخواسته در شهرستان خواهیم بود .

 

وی یادآور شد:تمام تلاش نیروهای شرکت توزیع برق در شهرستان پلدختر،تامین برق پایدار برای شهروندان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران