مدیرکل کمیته امداد لرستان مطرح کرد:

اجرای 1850 طرح خودکفایی برای مددجویان کمیته امداد لرستان

اجرای 1850 طرح خودکفایی برای مددجویان کمیته امداد لرستان
شناسه خبـر : ۱۷۵۳۱ شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: هزار و 850 فرصت شغلی در زمینه کشاورزی از ابتدای سالجاری تاکنون در لرستان اجرا شده است.

به گزارش سفیر افلاک، جاسم محمدی فارسانی در جلسه تعامل بانک های عامل اشتغال روستایی لرستان با اشاره به موفقیت 90 درصدی طرح های اشتغال این نهاد حمایتی اظهار داشت: بعد از اجرای طرح اشتغال، نظارت و مشاوره کارشناسان حوزه اشتغال تا 5 سال به صورت دقیق ادامه دارد و علاوه بر نظارت، آموزش های لازم و کمک های مالی تکمیلی صورت می گیرد.

 

وی افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون هزار و 850 فرصت شغلی در زمینه کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی، خدمات وصنعت با اعتباری معادل 309 میلیارد و620 میلیون ریال توسط این نهاد اجرا شده است، چهار هزار و 254 طرح با اعتبار  707میلیارد ریال در سال 96 اجرا شد.

 

مدیر کل کمیته امداد لرستان به اجرای برنامه های حمایتی این نهاد در زمینه کمک به معیشت، درمان، مسکن، فرهنگی و اشتغال اشاره کرد و افزود: هدف اجرای طرح های اشتغال توانمند سازی اقتصادی و ایجاد اشتغال، درآمد پایدار و کمک به اقتصاد خانوار، درآمد و در نهایت خودکفایی است.

 

وی به اجرای طرح اقتصادی، آموزش متقاضیان و اعطای تسهیلات آسان و ارزان اشتغال این نهاد اشاره و تصریح کرد: کارشناسان اشتغال کمیته امداد با برنامه استعداد سنجی، مشاوره شغلی و علاقه مندی مددجو، مهارتهای فردی و اجتماعی را افزایش داده تا در اجرای طرح های اقتصادی موفق عمل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران