مدیرعامل بانک کشاورزی لرستان خبرداد

تخصیص 35 درصدی اعتبارات اشتغال روستایی نهادهای حمایتی

تخصیص 35 درصدی اعتبارات اشتغال روستایی نهادهای حمایتی
شناسه خبـر : ۱۷۵۳۰ شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶

مدیرعامل بانک کشاورزی استان لرستان از تخصیص 35 درصدی اعتبارات اشتغال روستایی نهادهای حمایتی به خرید دام سبک وسنگین خبر داد و گفت: در این بخش با تسهیل خرید و اخذ شماره پلاک دام ها بدون فاکتور تسهیلات قابل پرداخت است.

 

به گزارش سفیر افلاک، علی جهانی میر از پرداخت مرحله اول تسهیلات اشتغالزایی مددجویان به ارزش 32 میلیارد ریال اشاره کرد و اظهار داشت: با پیگیری های متعدد شورای اشتغال، شرایط دریافت وام خود اشتغالی نهاد های حمایتی و مددجویان کمیته امداد آسانتر شده است.

 

وی به حذف شرایط اعتبار سنجی ضامنین تسهیلات اشاره و افزود: متقاضیان ثبت نام شده سامانه کارا که در مرحله اداری بانک تشکیل پرونده می دهند می توانند تا سقف 500 میلیون ریال از این فرصت استفاده کنند.

 

مدیرعامل بانک کشاورزی استان لرستان از تخصیص 35 درصدی اعتبارات اشتغال روستایی نهادهای حمایتی به خرید دام سبک وسنگین خبر داد و عنوان کرد: در این بخش نیز با تسهیل خرید و اخذ شماره پلاک دام ها بدون فاکتور تسهیلات قابل پرداخت است.

 

وی با اشاره به حذف آورده نقدی تسهیلات اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد گفت: متقاضیان واجد شرایط از تامین سهم آورده تا سقف 500 میلیون ریال معاف هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران