جبران خسارت سیلاب لرستان نیازمند اعتبار ویژه؛ طرح کلی نقاط آسیب پذیر تهیه شود

جبران خسارت سیلاب لرستان نیازمند اعتبار ویژه؛ طرح کلی نقاط آسیب پذیر تهیه شود
شناسه خبـر : ۱۷۳۹۹ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰

معاون استاندار لرستان گفت: جبران خسارت سیلاب نیازمند اعتبار ویژه ای است که باید تلاش شود اعتبارهای تخصیص یافته به استان جذب شود.

به گزارش سفیر افلاک، احمد مرادپور در جلسه ستاد بحران شهرستان چگنی اظهار داشت: بیشترین خسارت وارد شده در اثر سیلاب در بخش ساخت و ساز بوده که این ساخت و سازها یا در حریم روخانه یا در مسیل ها قرار داشته است.

 

وی افزود: در زمان خشکسالی برخی ساختمان ها ساخته شده اند که در زمان بارندگی همین ساختمانها با مشکل مواجه شده اند؛ شرایط جغرافیایی لرستان سبب شده استان دائما در معرض آسیب های طبیعی قرار بگیرد اما عمدتا در بارندگی آسیب های جدی می بینیم.

 

معاون عمرانی استاندار لرستان تصریح کرد: استان لرستان در بحث جبران خسارات وارده نیازمند اعتبار ویژه ای است که باید تلاش شود اعتبارهای تخصیص یافته به استان جذب شود.

 

وی گفت: باید یک طرح کلی از نقاط آسیب پذیر استان تهیه و برآورد هزینه شود و انتظار داریم که در این بخش دولت اعتبار ویژه ای به لرستان اختصاص دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران