اختصاص اعتبارات قطره‌ چکانی به دلفان دردی دوا نمی‌کند؛ روی کار آمدن مسئولانی که دغدغه مردم را دارند

اختصاص اعتبارات قطره‌ چکانی به دلفان دردی دوا نمی‌کند؛ روی کار آمدن مسئولانی که دغدغه مردم را دارند
شناسه خبـر : ۱۷۳۸۳ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵

امام‌جمعه دلفان با بیان اینکه اختصاص اعتبارات قطره‌ چکانی از طرف استان دردی از شهرستان دلفان دوا نمی‌کند گفت: مسئولی که نمی‌تواند در حوزه کاری خود قدم مثبتی برای مردم بردارد جای خود را به افرادی بدهند که دغدغه مردم را داشته باشند.

 

به گزارش سفیر افلاک، حجت‌الاسلام علی‌اکبر جمیاری در جمع خبرنگاران شهرستان دلفان اظهار داشت: با توجه به عمق محرومیت در این شهرستان متأسفانه خدماتی که در این منطقه انجام‌شده کمرنگ بوده و جا دارد مسئولان تمام تلاش خود را در جهت جذب اعتبارات ویژه به این شهرستان به کار بگیرند.

 

وی با تأکید بر اینکه زمانی غبار محرومیت از چهره دلفان زدوده می‌شود که مدیران به‌صورت جهادی کار کنند افزود: تنها پشت میز نشستن، منتظر ماندن و اختصاص اعتبارات قطره‌چکانی از طرف استان، دردی از دلفان مظلوم دوا نمی‌کند و باید شبانه‌روز در جهت توسعه همه‌جانبه شهرستان تلاش مضاعفی را به کار گرفت.

 

امام‌جمعه دلفان عنوان کرد: اگر مسئولی نمی‌تواند در حوزه کاری خود قدم مثبتی برای مردم بردارد جای خود را به افرادی بدهند که دغدغه مردم را داشته باشند و برای جبران کوتاهی‌های گذشته از هیچ تلاشی خودداری نمی‌کنند.

 

وی افزود: امیدواریم رسانه‌ها و فضای مجازی به‌ دور از هرگونه تخریب و انتقاد مغرضانه زمینه جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را به شهرستان دلفان فراهم کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران