حاشیه‌هایی که فرصت خدمت را هدر می‌دهد؛ خوان هفتم انتخاب شهردار بروجرد

حاشیه‌هایی که فرصت خدمت را هدر می‌دهد؛ خوان هفتم انتخاب شهردار بروجرد
شناسه خبـر : ۱۷۳۷۰ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰

شورای شهر پنجم بروجرد درگیر انتخاب شهردار جدید است و اختلافات داغ فرصت خدمت رسانی را به فرصت سوزی تبدیل کرده است.

به گزارش سفیر افلاک مدتهاست که از روی کار آمدن شورای پنجم در بروجرد می گذرد، شورایی که تا نامی از آن برده می شود، اختلاف و دو دستگی در این شورا توجه همه را جلب می کند، شورایی که از شعار دادن تا عمل کردن فاصله زیادی دارند.

 

مهمترین انتظارات مردم بروجرد از اعضای شورای شهری که با آرای مردم روی کار آمده اند خدمت رسانی، توسعه، پیشرفت و رفع مشکلات بود اما آنقدر تنور اختلافات داغ است که فرصت خدمت رسانی جای خود را به فرصت سوزی داده است.

 

اختلافات بی‌پایان در شورای شهر بروجرد

 

قصه بی پایان اختلاف در شورای شهر همه را کلافه کرده و با گذشت بیش از یک سال از آغاز کار این شورا همچنان مشکلات و اختلافات گوی سبقت را از خدمت رسانی ربوده است.

 

در آبان ماه سال گذشته با رای 9 نفر اعضای شورای شهر جاویدپور شهردار جوان بروجرد روی کار آمد اما طولی نکشید که عده ای در شورا آرام آرام بر طبل اختلاف کوبیدند و بهانه تراشی ها آغاز شد.

 

این در حالی بود که با روی کار آمدن جاوید پور دستی به چهره شهر کشیده شد و حقوق کارگران حداقل ماهی یکبار پرداخت می شد اما گویا عده ای تاب دیدن خدمت رسانی را نداشتند و به هر دری زدند تا شهردار بروجرد برکنار شود که حدود یکماه پیش جاوید پور استعفا داد.

 

بدهی 90 میلیاردی شهرداری به تامین اجتماعی

 

مشکلات در شهرداری بروجرد یکی دو تا نیستند، بدهی 90 میلیارد تومانی به تامین اجتماعی، 8 ماه حقوق معوقه کارگران، پروژه های نیمه کاره همه و همه از مهمترین مشکلات است که اختلافات، فرصت رسیدگی و حل مشکلات را نمی دهد.

 

حالا یک ماه است که شورای شهر سرپرست برای شهرداری انتخاب کرده تا بتواند از میان افرادی که در نظر دارد شهردار انتخاب کند و تا دو روز دیگر قرار است شهردار جدید بروجرد معرفی شود.

 

علی روزبهانی عضور شورای شهر بروجرد در گفت و گو با سفیرافلاک اظهار داشت: با روی کار آمدن شورای پنجم به مردم قول دادیم برای انتصاب در شهرداری از مدیران بومی استفاده کنیم اما در حال حاضر تعدادی از افراد شورای شهر تلاش دارند تا از بین دو نفر غیر بومی (جافری و عیدی بیرانوند) یک نفر را به عنوان شهردار انتخاب کنند.

 

سکان شهرداری بروجرد به چه کسی می‌رسد؟

 

وی افزود: در بروجرد نخبگان و مدیران زیادی هستند که می توانند به عنوان شهردار انتخاب شوند و در این راه موفق باشند اما عده ای اصرار دارند تا افراد غیر بومی سکان شهرداری را به دست بگیرند.

 

عضو شورای شهر بروجرد تصریح کرد: سرپرست شهرداری بروجرد برای مدت یک ماه انتخاب شده و تا روز سه شنبه 20 آبان ماه باید شهردار مشخص شود و همه مردم از شورا انتظار دارند تا ما به عنوان نمایندگان آنها فردی توانمند و پر تلاش را انتخاب کنیم؛ نباید بیش از این فرصت را از دست بدهیم و باید برای منافع شهر گام برداریم و خدمت رسانی به مردم را در سرلوحه کارهای خودمان قرار دهیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران