رئیس تعزیرات حکومتی بروجرد:

تشدید بازرسی و نظارت بر نانوایی‌ها؛ پرونده تخلف برای 3 نانوایی تشکیل شد

تشدید بازرسی و نظارت بر نانوایی‌ها؛ پرونده تخلف برای 3 نانوایی تشکیل شد
شناسه خبـر : ۱۷۳۶۸ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳

رئیس تعزیرات حکومتی بروجرد گفت: بازرسی ها، کنترل و نظارت بر نانوایی‌های شهرستان بروجرد تداوم دارد و تاکنون پرونده تخلف برای 3 نانوایی تشکیل شده است.

کیومرث حسن پور در گفت و گو با سفیر افلاک اظهار داشت: طی چند روز گذشته اکیپی متشکل از تعزیرات حکومتی، صنعت و معدن، فرمانداری و بهداشت از نانوایی های شهر بروجرد انجام شد که در این راستا پرونده تخلف برای سه نانوایی به دلیل عدم رعایت دستورات بهداشتی، عدم درج قیمت در نانوایی و همچنین کم فروشی تشکیل شد.

 

وی افزود: نانوایی ها موظف هستند در وزن نان‌ها دقت زیادی داشته باشند چرا که کم فروشی تخلف است و با متخلفان برخورد لازم صورت می گیرد و علاوه بر این همه نانوایی ها باید قیمت نان را در نانوایی درج کنند.

 

رئیس تعزیرات حکومتی بروجرد تصریح کرد: با توجه به اینکه نان یکی از نیازهای اصلی غذایی مردم است، بازرسی ها، کنترل و نظارت بر نانوایی‌های این شهرستان تداوم دارد؛ کیفیت نان در بروجرد مطلوب است ولی برای جلوگیری از تخلفات بهداشتی و کم فروشی نظارت های لازم صورت می گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران