نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس:

سیلاب پلدختر مشکلاتی را برای عشایر منطقه به وجود آورد

سیلاب پلدختر مشکلاتی را برای عشایر منطقه به وجود آورد
شناسه خبـر : ۱۷۳۴۸ شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت: متاسفانه بر اثر بارندگی شب گذشته بازهم عشایر منطقه دچار مسائل ومشکلاتی از قبیل کمبود سوخت وعلوفه شدند.

به گزارش سفیر افلاک،سیدحمیدرضا کاظمی با اشاره به سیلاب اخیر که منجر به قطع راه های روستایی و خسارت به زیر ساخت ها در این حوزه شد،گفت: متاسفانه بر اثر بارندگی شب گذشته بازهم عشایر منطقه دچار مسائل ومشکلاتی از قبیل کمبود سوخت وعلوفه شدند که نیاز است در کمترین زمان این دغدغه ها مرتفع شود.

 

وی افزود: سازمان عشایری لرستان نیاز با توجه به جمعیت عظیم عشایری که در پلدختر حضور دارند، فعالیت های سازمانی خود را در شهرستان متمرکز کند که متاسفانه علی رغم پیگیری های مکرر در خصوص حل مشکلات راه دسترسی عشایر،کمبود علوفه وسوخت اقدام خاصی توسط سرپرست امور عشایر لرستان صورت نگرفته است.

 

نائب رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس وشوراها با تاکید براینکه عشایر از اقشار مولد اقتصادی به شمار می روند گفت: این قشر زحمتکش با تحمل مشقات زیادی در تولیدات دامی به وظایف خود برای پیشرفت اقتصاد کشور کمک می کنند و واقعا سزاوار نیست که در استان این چنین، عشایر مورد کم لطفی قرار بگیرند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران