رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر:

سیلاب راه های عشایری پلدختر را قطع کرد/10تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر در حالت آماده باش

سیلاب راه های عشایری پلدختر را قطع کرد/10تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر در حالت آماده باش
شناسه خبـر : ۱۷۳۳۸ پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت:این جمعیت طی ساعات گذشته به 40خودرو گرفتار در سیلاب امداد رسانی کرده و یک خانواده عشایری را نجات داده است.

به گزارش سفیر افلاک علی کیانی رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر  اظهار داشت:نیروهای جمعیت هلال احمر پلدختر به ۳۰ خودرو گرفتار در سیلاب در مناطق "دردیا" و "چم گردله" امداد رسانی کردند.

وی بیان کرد:با تلاش نیروهای امدادی،یک خانواده عشایری گرفتار سیلاب در منطقه "باغ گل گل"نجات پیدا کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر با اشاره به اخطاریه های سازمان هواشناسی در خصوص سیلاب عنوان کرد:این جمعیت هم بر اساس وظایفی که برعهده دارد   ۱۰ تیم عملیاتی و ۵۰ نیروی جمعیت هلال احمر پلدختر به حالت آماده باش درآمده است.

وی عنوان کرد:بر تاثر بارندگی شدید راه روستایی "چم گردله"قطع شده بود که در این مسیر،10ماشین در سیلاب گرفتار شدند که با کمک عوامل امدادی از سیلاب نجات پیدا کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر با بیان اینکه گزارش‌هایی مبنی بر قطع شدن راه ارتباطی عشایر وجود دارد گفت:عشایر از جمعیت  هلال‌احمر در خواست کمک کردند که به دلیل قطع شدن راه‌ها فعلاً کمک‌رسانی به آن‌ها امکان‌پذیر نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران