مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی لرستان :

۲۰ اردوی جهادی توسط سازمان بسیج مهندسین کشاورزی لرستان برگزار شد

 ۲۰ اردوی جهادی توسط سازمان بسیج مهندسین کشاورزی لرستان برگزار شد
شناسه خبـر : ۱۷۳۳۰ پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی لرستان عنوان کرد: از ابتدای سال۱۳۹۷تا کنون ۲۰اردوی جهادی به تعداد ۵۰۰نفر در قالب اکیپ های تخصصی دامپزشکی، زراعت و باغبانی در مناطق محروم استان برگزار کرده است.

رضا سلیمانی در گفت وگو با سفیر افلاک عنوان کرد: در راستای برنامه محرومیت زدایی و به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم و اقشار آسیب پذیر، اردوی جهادی سازمان بسیج  مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در مناطق محروم شهر زاغه با حضور مسئول و اکیپ دامپزشکی این سازمان برگزار گردید.

 

سلیمانی هدف از این برنامه را واکسیناسیون دام‌های سبک بر علیه بیماری‌های شایع و توزیع داروهای ضدانگلی در بین دامداران منطقه برشمرد و اظهار داشت:  تعداد هزار رأس از دام‌های این منطقه واکسینه و از خدمات این سازمان بهره مند شدند.

 

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در رابطه با فعالیت های این قشر اظهار داشت: از ابتدای سال۱۳۹۷تا کنون ۲۰اردوی جهادی به تعداد ۵۰۰نفر در قالب اکیپ های تخصصی دامپزشکی، زراعت و باغبانی در مناطق محروم استان برگزار کرده است.

 

 وی عنوان کرد: تاکنون توسط اکیپ‌های دامپزشکی بسیج مهندسین کشاورزی ۷۰هزار راس دام سبک و سنگین با استفاده از داروهای مختلف برعلیه بیماری های شایع منطقه  واکسینه شده اند.

 

 سلیمانی گفت: تا پایان سال۹۷ ، ۱۰ اردوی جهادی دیگردر مناطق محروم استان توسط سازمان بسیج مهندسین کشاورزی برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران