دادستان خرم‌آباد:

مشکلات واحدهای تولیدی لرستان برطرف شود

مشکلات واحدهای تولیدی لرستان برطرف شود
شناسه خبـر : ۱۷۳۰۹ سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

دادستان خرم‌آباد گفت: تلاش شده تا با برنامه ریزی بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی برطرف شود.

به گزارش سفیر افلاک سعید رازانی ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در سالن جلسات فرمانداری بروجرد برگزار شد با بیان اینکه تلاش شده تا با برنامه ریزی، بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی برطرف شود اظهار داشت: باید اشتغال حفظ شود، واحدهای تولیدی تعطیل نشوند و خللی در کار واحدهای تولیدی ایجاد نشود همچنین بتوان در راستای حمایت از تولید اقدام کرد.

 

وی با اشاره به رفع مشکلات واحدهای صنعتی این شهرستان بیان کرد: بروجرد دارای بیشترین واحدهای تولیدی در استان است و رفع مشکلات صنایع در دستور کار قرار دارد.

 

محمد رضا صفی خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در این جلسه عنوان کرد: در ستاد اقتصاد مقاومتی بسیاری از واحدهای تولیدی مسائل و مشکلات خود را بازگو می کنند و تاکنون برخی از مشکلات این واحدها برطرف شده است.

 

وی با بیان انکه بروجرد از دیرباز یکی از شهرهای صنعتی استان بوده به طوری که ۳۳درصد واحدهای صنعتی استان در بروجرد قرار دارد و دارای مشکلاتی در بخش صنعت هستند افزود: در بروجرد نگاه خوبی به ایده و حرکت شده و شرکت حمایت از تولیدکنندگان در راستای این اهداف راه اندازی شده و در این شرکت تعداد زیادی از صنعتگران عضو هستند و اهداف را پیش می برند.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: هماهنگی های لازم بین شرکت حمایت، اتاق بازرگانی و قوه قضائیه سبب می شود تا مشکلات صنعتی کمتر شود و آنچه که در توان استان بوده تلاش شده تا این مشکلات برطرف شود؛ نساجی، زاگرس خودرو، اکسیر از واحدهای تولیدی فعال بروجرد است و در حال حاضر نیز داملران در حال خروج از بحران است و باید در این راستا حمایت های لازم صورت گیرد.

 

وی افزایش تولید و حمایت از ظرفیت را از اهداف مهم و سیاست های اصلی برشمرد و خاطرنشان کرد: امسال باید به گونه ای حرکت کرد که واحدهای فعال مشکلی نداشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران