معاون فرماندار بروجرد:

سیلاب به شهرستان بروجرد ۹ میلیارد تومان خسارت زد

سیلاب به شهرستان بروجرد ۹ میلیارد تومان خسارت زد
شناسه خبـر : ۱۷۲۷۴ پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳

معاون فرماندار بروجرد گفت: بر اثر بارندگی های اخیر ۹ میلیارد تومان به شهرستان بروجرد خسارت وارد شده که بیشترین خسارت مربوط به منازل روستایی است.

مسعود فلاح در گفت‌وگو با سفیر افلاک اظهار داشت: بر اثر بارندگی های اخیر در شهرستان بروجرد خسارت هایی به بخش های کشاورزی، شبکه و تاسیسات برق، مسکن روستایی، راه و تجهیزات، آبرسانی روستایی و ابنیه وارد شده است.

 

وی عنوان کرد: میزان خسارت های وارده به بخش های مختلف بروجرد بر اثر بارندگی های اخیر ۹ میلیارد تومان برآورد شده که این میزان خسارتها به استان اعلام شده است.

 

معاون عمرانی فرماندار بروجرد بیان کرد: بیشترین خسارتها مربوط به منازل مسکونی روستایی است به طوری که تعدادی از منازل مسکونی روستایی بر اثر بارندگی های اخیر دچار خسارت شده اند و نیاز است تعدادی از آنها تعمیر و تعدادی هم بازسازی شوند.

 

وی با بیان اینکه در بارندگی های اخیر به تعدادی از پل ها، راه های روستایی، آسفالت و تجهیزات خسارت هایی وارد شده است گفت: بر اثر بارندگی های اخیر در بروجرد شش روستا دچار مشکل شدند، تعدادی از راه های روستایی مسدود شد و یکی از پل ها شکسته شد که با تلاش نیروها این مشکلات برطرف شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران