نماینده ولی فقیه در لرستان:

التماس می کنیم آقایان بازنشسته صندلی ها را رها کنند- تقویت روحیه بسیجی در عرصه اقتصاد

التماس می کنیم آقایان بازنشسته صندلی ها را رها کنند- تقویت روحیه بسیجی در عرصه اقتصاد
شناسه خبـر : ۱۷۰۸۶ جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ما التماس می کنیم اقایان بازنشسته صندلی ها را رها کنید چه خبر است، بگذارید جوانان بیایند، میدان را برای جوانان باز کنید به جوانان اعتماد کنید.

به گزارش سفیر افلاک آیت الله سید احمد میرعمادی ؛نماینده ولی فقیه در لرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته در خرم آباد ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) به ارادتمندان آن حضرت گفت: امام حسن عسگری(ع)در سن جوانی به امامت رسیدند و عمر کوتاهی داشتند اما در میان مردم تاثیرگذار بودند و دل ها را به سوی خود جذب کرده بودند.

 

وی افزود:شخصیت معنوی ، علمی و اخلاقی امام ضمن این که موجب تأثیرگذاری وی در میان مردم و جامعه شده بود روشی برای مقابله با حاکمان ظالم و فاسد بود.

 

امام جمعه خرم آباد با اشاره به  روز۹ ربیع الاول آغاز امامت یگانه منجی عالم بشریت حضرت "مهدی"موعود (عج)اظهار داشت: مهم تریت وظیفه شیعیان در دوران غیبت، تلاش برای تشکیل جامعه مهدوی است جامعه ای که سراسر عدل آسایش و پیشرفت است.

 

آیت الله میرعمادی با بیان این که انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز تشکیل جامعه جهانی پر از عدل امام مهدی(عج) است گفت: ما برای رسیدن به جامعه موعود باید پایبندی به احکام الهی را در دل، رفتار و عملمان قوی کنیم و از نظراعتقادی ثبا ت فکری داشته باشیم.

 

وی با رد اظهارات برخی افراد که می گویند در دوران غیبت باید در برابر ظلم سکوت کرد تأکید کرد: در دوران غیبت امام زمان (عج) باید در برابر هرگونه فساد و تبعیض بایستیم و ضمن حرکت کردن در مسیر ولایت و معرفی فرهنگ نجات بخش اهل بیت (ع) ،دنیا را متوجه عدالت جهانی مهدی موعود(عج)کنیم.

 

امام جمعه خرم آباد در خصوص 2 نکته پیرامون ۲۶ آبان سالروز آزادی سوسنگرد گفت: اولین شهری که آزاد شد سوسنگرد بود و همین باعث قوت رزمندگان و امیدواری به آزادی دیگر مناطق ایران از چنگال بعثی ها بود و دیگر نقش مهم رهبری در آزادسازی سوسنگرد است چراکه رهبری در اعزام نیرو و ایجاد هماهنگی بین رزمندگان فعالیت مدبرانه ای داشتند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش مهم بسیج و روحیه بسیجی در حل مشکلات کشور اذعان داشت:نقش بسیج در ابعاد نظامی ، سازندگی و علمی کشور برجسته ،مهم و امید بخش است و پیش رفت هسته ای کشور را مدیون تفکر و روحیه ی بسیجی جوانان این مرزو بوم هستیم.

 

وی تأکید کرد: هر جایی کشور به مشکلی برخورد کرده است روحیه و تفکر بسیج کارساز بوده است لذااگر میخواهیم مشکلات اقتصادی کشور حل شود باید روحیه بسیجی را در عرصه اقتصاد تقویت کنیم.

 

آیت الله میرعمادی با بیان این که ۱۳ آبان ۹۷ روز رسوایی و شکست آمریکا دربرابر ایران اسلامی بود خاطرنشان کرد: عین صحبت های وزیر خارجه امریکا ست که یک سال تلاش کردند تا مرحله نهایی تحریم را در ۱۳ ابان شروع کنند و گفتند این تحریم ها کمر شکن است و آخرین ضربه بر پیکره ایران است.

 

وی با ابراز این که دشمنان دنبال ایجاد بحران در کشور بودند تا کار انقلاب را تمام کنند افزود: گفتند ایران سالگردپیروزی انقلاب اسلامی را نخواهند دید اما ملت ایران با بی اعتنایی به تحریم ها ،توطئه ی یک ساله آمریکا را نقش بر آب کرد ند و روز 13 آبان 97 روز اتحاد و حضور مردم در صحنه شد.

 

آیت الله میرعمادی با مجهول الحال خواندن ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت: رئیس جمهور امریکا آدمی یکجانبه نگراست که از تعادل روحی برخوردار نبوده و با همه  من جمله اتحادیه اروپا، نوکرهای خود و با خبرنگاران دعوا دارد لذا وقتی اعلام تحریم کرد خیلی ها همراهی نکردند .

 

 وی با اشاره به ‌روشنگری و هدایت رهبری در ۱۲ مهر در جمع بسیحیان خاطرنشان کرد: اتحاد ملت و دولت برای شکستن تحریم ها ودرک صحیح مردم و حضورشان در صحنه ضمن بصیرت و آگاهی پیدا کردن از نقشه امریکا و از طرفی اشتباهات آمریکا در پی اعتماد به اطلاعات منافقین، ضدانقلاب ها، خارج نشین ها و رژیم صهیونیست اینبار نیز دشمنان مثل گذشته دچار شکست شدند.

 

امام جمعه خرم آباد با اظهار این که انقلاب ما انقلابی الهی ، ثمره خون شهداست و امام مهدی به آن توجه ویژه دارد گفت: دولتمردان و مسئولان با وجود مشکلاتی همچون گرانی ها که مردم حقیتاَ صبورانه در برابر مشکلات ایستادگی می کنند تلاش و خدمت خود را بیش تر کنند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به قانون منع بکارگیری بازنشستگان در ادارات مصوب مجلس شورای اسلامی کشور بیان کرد: ما التماس می کنیم اقایان بازنشسته صندلی ها را رها کنید چه خبر است بگذارید جوانان بیایند ، میدان را برای جوانان باز کنید به جوانان اعتماد کنید.

 

وی تأکید کرد: بدانید که جوانان پیش بران انقلاب اند با نیروی جوانی و شادابی خود مشکلات را حل و اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبری به همت جوانان با روحیه بسیجی عملی خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران