300 روستای لرستان گازرسانی می‎شود؛ طلب 125میلیاردی شرکت گاز از مشترکان

300 روستای لرستان گازرسانی می‎شود؛ طلب 125میلیاردی شرکت گاز از مشترکان
شناسه خبـر : ۱۷۰۷۰ پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳

 مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان بابیان اینکه طرح گازرسانی به 300 روستای لرستان در دست اجرا است گفت: شرکت گاز استان 125 میلیارد تومان از مشترکان طلب دارد.

غلامرضا لطفعلیان در گفت‌وگو با سفیر افلاک به گازرسانی به 300 روستای استان لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر گازرسانی به 300 روستای لرستان در دست اجرا است که تا پایان امسال تعداد زیادی از این روستاها از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.


وی افزود: طی یک سال گذشته بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار صرف گازرسانی در استان شده و مشکلی در راستای تأمین منابع مالی جهت توسعه گازرسانی وجود ندارد.


مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان بیان کرد: مجوزهای لازم جهت گازرسانی به شهر شول‌آباد اخذشده است و این طرح گازرسانی به‌زودی آغاز خواهد شد که امیدواریم تا پایان سال 98 مردم این شهر از نعمت گاز بهره‌مند شوند.


وی به طلب شرکت گاز از مشترکان اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت گاز استان 125 میلیارد تومان از مشترکان خود طلب دارد که 31 میلیارد تومان آن خانگی، 73 میلیارد تومان مربوط به بخش صنعتی و مابقی مربوط به سایر مشترکان است.


لطفعلیان بابیان اینکه از مجموع 25 شهر استان لرستان 24 شهر از نعمت گاز برخوردار است گفت: 99.5 درصد جمعیت شهری و 86 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز بهره‌مند ‌است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران