فرمانده سپاه خرم آباد در حاشیه راهپیمایی 13 آبان 97:

آمریکا امروز از ملت ایران سیلی خورد

آمریکا امروز از ملت ایران سیلی خورد
شناسه خبـر : ۱۶۹۸۵ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶

فرمانده سپاه خرم آباد گفت:آمریکا امروز13 آبان 97 بار دیگر از اقتدار ،اتحاد و یکپارچگی ملت ایران و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی سیلی خورد.

به گزارش سفیر افلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛فرمانده سپاه خرم آباد در خصوص ارتباط بین حوادث روز ۱۳ آبان در سال های۴۳ ،۵۷، ۵۸ و بیداری و رشد فکری مردم علیه ظلم و استکبار گفت:نظام سلطه سال ها حکومت خود را بر جهل مردم سوار کرده و جلو برده است اما انقلاب اسلامی ایران با این جهل مبارزه و زمینه بیداری ملت ها را فراهم کرده است.

 

وی با اشاره به کشتار جمعی از دانش آموزان و مردم در ۱۳ آبان ۵۷ اظهار داشت:استکبار از آگاهی و فهم و ایستادگی جوان های ۱۳ آبان ۵۷ ترسید که دستور کشتار را به ایادی خود در داخل کشور داد. 

 

 سرهنگ بازگیر با اظهار اینکه، حرکت تاریخی امام علیه استکبار در ۱۳ آبان ۵۷ شکوفا شد و در ۱۳ آبان ۵۸ به ثمر نشست خاطرنشان کرد: یک سال بعد(۵۸) در همان روز ۱۳ آبان، جوانان دانشجو و انقلابی همین سرزمین ,سفارت آمریکا در ایران راکه مرکز جاسوسی دشمنان بود به تسخیر خود درآورده و فریاد استبداد ستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند. 

 

 فرمانده سپاه خرم آباد اذعان داشت: ظاهرا دشمنان از ۱۳ آبان و روحیه استکبار ستیزی و تفکر ما می توانیم جوانان این سرزمین هنوز کینه به دل دارند که تاریخ اعمال و بازگشت برخی تحریم های به اصطلاح جدید، علیه این ملت فهیم را به ۱۳ آبان موکول کرده اند. 

 

سرهنگ بازگیر با بیان این که دشمنان تنها با صحبت از وضع تحریم های جدید به دنبال بازی با افکار مردم است تاکید کرد: برای همه کاملا روشن است که این تحریم ها به اصطلاح جدید آمریکا که زمان بازگشت و اجرای آن ها علیه ملت ایران در ۱۳ آبان است از مدت ها پیش اعمال شده و دشمنان از اینکه نتیجه ای نگرفته ناراحت هستند.  

 

 وی با ابراز اینکه نظام سلطه بداند در جنگ اقتصادی علیه کشور اسلامی ایران شکست خورده است ادامه داد: امروز در راهپیمایی ۱۳ آبان ۹۷ نه فقط دانش آموزان و دانشجویان که اقشار مختلف مردم ما با حضور مقتدرانه خود نشان دادند با وجود تحریم ها از آرمان ها و اصول انقلاب که یک مورد آن استکبارستیزی است کوتاه نمی آیند. 

 

سرهنگ بازگیر تأکید کرد: آمریکا امروز13 آبان 97 بار دیگر از اقتدار ،اتحاد و یکپارچگی ملت ایران و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی سیلی خورد.

 

 فرمانده سپاه خرم آباد بیان کرد:نظام سلطه در قالب اسناد و قراردادهای منسجم در میان کشورها در پی نشر تفکرات لیبرالی در سطح جهان است لذااز بیداری های مستمر مردم جوامع با نژاد و ملیت های متفاوت هراس دارد. 

 

 وی با اشاره به اعتراضات جهانی علیه ترامپ رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد:آن چه امروز شاهد آن هستیم اضمحلال سیاست های نظام سرمایه داری غرب و بیداری مردم جهان در جهت مبارزه با ظلم و استقرار و توسعه حاکمیت حق و عدالت است. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران