ثبت حماسه مردم خرم آباد در 13 آبان 97 / آمریکا درکی از قدرتِ صاحب اصلی این کشور ندارد

ثبت حماسه مردم خرم آباد در 13 آبان 97 / آمریکا درکی از قدرتِ صاحب اصلی این کشور ندارد
شناسه خبـر : ۱۶۹۸۳ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴

سردار شریف گفت:این کشور صاحبی دارد وآمریکا نمی تواند قدرت امام مهدی(عج) را درک کند همانطوری که قدرت امام خمینی (ره) و رهبری را درک نکردند.

به گزارش سفیر افلاک صبح امروز دانش آموزان،دانشجویان و اقشار مختلف مردم در میدان شهدا خرم آباد جمع شدند و یکپارچه و متحد  با سردادن شعار مرگ برآمریکا در مسیر راهپیمایی به دشمنان یادآوری کردند که  همچنان در مسیر آرمان های امام(ره) و شهیدان 13 آبان 57 ثابت قدم هستند و هیچ گاه از این راه بر نمی گردند.

 

در میان انبوه جمعیت نوجوان و جوانانی با سربند های من انقلابی ام نمایان است که هیچ کدام از این ها شاهد حوادث انقلاب نبودند اما با تفکر انقلابی امام و روحیه استکبارستیزی شهدا آشنا هستند و به عنوان دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط رهبری به میدان آمده اند.

 

راهپیمایی 13آبان در خرم آباد

 

جوانان دانش آموز و دانشجو  درمسیر راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ برآمریکا،مرگ بر اسرائیل و مرگ برآل سعود خشم و نفرت خود را نسبت به امریکای جنایت کار و نوکران آن ها اعلام کردند.

 

 راهپیمایی کنندگان مسیر راهپیمایی را با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته هایی با مضامین "انقلاب اسلامی ایران قیام یک ملت است در برابر همه قدرت ها "،"صهیونیست ها در منطقه مثل سگ زنجیری استکبار عمل می کنند"، "مرگ بر آمریکا" و تصاویر جنایت های آمریکا و آل سعود در یمن و دیگر کشورهای منطقه ،طی کردند.

 

دانش آموزان خرم آباد در راهپیمایی 13 آبان

 

در بخشی از این مراسم دانش آموزان سرودهای حماسی و انقلابی را همخوانی می کردند.

 

سردار رمضان شریف؛مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  گفت:13 آبان 97 نسبت به 13 آبان سال های قبل شرایط ویژه ای دارد چراکه دشمنان درصدد بودند تا مردم امروز علیه انقلاب اسلامی به خیابان بیایند و از امریکا طرفداری کنند.

 

وی افزود:اما به لطف خداوند متعال از دی ماه سال گذشته تا به امروز شرایط به گونه ای پیش رفته است که در این روز شاهد اتحاد ملت علیه استکبار هستیم و امروز یکی از باشکوه ترین راهپیمایی های 13 آبان است.

 

راهپیمایی 13آبان 97 در خرم آباد

 

آمریکا درکی از قدرتِ صاحب اصلی این کشور ندارد

سردار شریف با بیان این که هر طراحی و نقشه دشمنان با اتحاد مردم ما نقش برآب شده است و البته تمامی آن نقشه ها به فرصت برای ما تبدیل شده است اظهار داشت:این کشور صاحبی دارد وآمریکا نمی تواند قدرت امام مهدی(عج) را درک کند همانطوری که قدرت امام خمینی (ره) و رهبری را درک نمی کنند.

 

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با اشاره به طراحی نقشه های آمریکا طی 40 سال علیه انقلاب اسلامی ایران گفت:40 سال است طراحی و نقشه های شما را می بینیم و آن ها را به خوبی درک کرده ایم از فرستادن گروه های تجزیه طلب در ابتدای انقلاب،حمایت از صدام و رژیم بعث عراق،پشتیبانی از منافقین تا تشکیل داعش برای ضربه زدن به آبروی مکتب اسلام که از هچ کدام نتیجه نگرفتید و از این موضوع ناراحتید.

 

مردم خرم آباد و راهپیمایی 13 آبان

 

اقتدار همیشگی ایران اسلامی و فروپاشی و افول آمر یکا

سردار شریف با ابراز این که آن روزی که تفنگداران آمریکایی در برابر نظامیان این سرزمین زانو زدند همان روز قدرت نظامی امریکا در برابر چشم جهانیان افول کرد ادامه داد:امروز روز اقتدار ایران اسلامی و فروپاشی و افول امر یکا و حامیان آن هاست.

 

وی خطاب به استکبار گفت: ما می دانیم که شما با اصل انقلاب،اسلام،و تعالیم پیامبراکرم (ص) مشکل دارید چراکه می ترسید اگر این تفکر گسترش پیدا کند شما جایی برای ظلم به ملت ها ندارید.

 

سردار شریف با اشاره به جنایات عربستان سعودی علیه ملت مظلوم یمن اذعان داشت:آمریکا با در اختیار گذاشتن سلاح و حمایت از پادشاه عربستان دم از حقوق بشر می زند.

 

سردار رمضان شریف در خرم آباد 13 آبان

 

13آبان امسال نقاب حقوق بشرآمریکا کنار رفت

وی افزود: خداوند را شاکریم که 13آبان امسال نقاب حقوق بشر شما کنار رفت و امروز جوانان بعد ازانقلاب برای اعلام انزجار و نفرت خود از شما و همپیمانانتان  به میدان آمدند.

 

سردار شریف با اظهار این که ما سخت به راه شهیدانمان وفا داریم و لحظه ای از آرمان ها ی آن ها کوتاه نمی آییم بیان کرد:این گفتمان امام و رهبری است که پرچم این انقلاب به دست امام مهدی(عج) برسد و ما درنزد شهیدان روسفید بشویم.

 

در پایان این مراسم قطعنامه 13 آبان توسط دانش آموز بسیجی برادر ابوذر امینی قرائت شد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران