مردم ازنا بار دیگر حماسه آفریدند

مردم ازنا بار دیگر حماسه آفریدند
شناسه خبـر : ۱۶۹۷۳ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴

امروز همزمان با سراسر ایران ، مردم ازنا نیز با مشت های گره کرده ،گوش به فرمان ولی شان حماسه ی دیگری آفریدند.

به گزارش سفیر افلاک، روز 13آبان ماه مصادف با روز استکبار ستیزی مردم آزاده، همزمان با سایر شهرهای ایران، راهپیمایی باشکوهی در شهرستان ازنا برگزار گردید.

 

دانش آموزان، دانشجویان و مردم شهید پرور شهرستان ازنا با حضور مقتدرانه خود و با شعار همیشگی مرگ بر آمریکاو شعار هیهات مناالذله بار دیگر لبیک گوی فرمان رهبرشان شدند، لبیک هایی که خاری بر چشمان دشمن مستکبر و زورگو است.

 

این راهپیمایی که در سراسر ایران عزیز پرشور تر از همیشه نشان می داد حجت را بر همه تمام کرد، برای آمریکا و متحدانه ذلیلش و برای دیپلمات های کشورمان که به فرموده رهبر فرزندان انقلاب ما هستند.

 

حجت برای غرب این بود که، بدانند ایران و ایرانی هرگز از منافع خودش کوتاه نمی آید و اجازه نمیدهد که کسی به حقوقش تعدی کند.

 

حجت برای دنیا هم تمام شد چرا که برخی ها به ضم خودشان میگفتند ، ایران دیگر پای ایستادن ندارد، پای مقاومت ندارد، ایران کوتاه آمده است.

 

امروز مردم ازنا همنوا با سایر مردم ایران به همه گفتند که ما همچنان روی پای خود هستیم و به کوری چشم دشمن محکم تر از همیشه مقاومت می کنیم و یادمان نمی رود که هر چه داریم از خودمان است که در زمان همین تحریم ها بدست آورده ایم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران