امام جمعه بروجرد:

هیمنه استکبار در 13 آبان درهم شکست و فرو ریخت

هیمنه استکبار در 13 آبان درهم شکست و فرو ریخت
شناسه خبـر : ۱۶۹۷۲ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰

امام جمعه بروجرد گفت: هیمنه استکبار در 13 آبان درهم شکست و فرو ریخت و هر ساله در این روز ملت ایران با حضور در راهپیمایی گسترده نشان می دهند که همیشه در صحنه حضور دارند.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد در مراسم راهیپمایی 13 آبان گفت: 13 آبان یادآور سه خاطره تلخ و شیرین برای ملت ایران است که تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان از خاطرات شیرین این روز است.

 

وی اضافه کرد: بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مشخص شد این محلی برای توطئه و براندازی نظام بوده که هیمنه استکبار در چنین روزی در هم شکست و فرو ریخت.

 

به گفته وی کشتار دانش آموزان به دست ماموران پهلوی از خاطرات تلخ این روز است که دانش آموزانی که به نشانه اعتراض آمده بودند توسط همین ماموران پهلوی به رگبار بسته شدند و به شهادت رسیدند.

 

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: حادثه دیگر این روز تبعید امام (ره) به ترکیه  بود اما در نهایت ملت ایران به رهبری امام (ره) پیروز شد و پوزه دشمنان به خاک مالیده شد.

 

وی بیان کرد: 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و امروز دانش آموزان، دانشجویان پا به پای ملت ایران در این راهپیمایی حاضر شده اند تا بار دیگر خشم و نفرت خود را از استکبار نشان دهند و اعلام کنند که همیشه در صحنه هستند.

 

حجت الاسلام حسینی اظهار داشت:  آمریکا دشمن ما بوده و هست و نباید به دشمن اعتماد کرد به طوری که قرآن دستور داده به دشمنان اعتماد نکنید و نباید اسرار را به آنها گفت چرا که انها دوست ما نیستند و برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.

 

به گفته وی دشمنان تلاش دارند تا ملت را وادار به تسلیم کنند و اما سالهاست که شعار مرگ بر آمریکا بر سر استکبار و سلطه گران فریاد زده می شود و سال به سال ملت ایران این شعار را محکم تر سر می دهند و هیچگاه تسلیم نخواهند شد.

 

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: کفار از شدت غصب انگشت ها را به دندان می گیرند و سالهاست که آمریکا و همدستانش بسیار عصبانی هستند چرا که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران دست آنها از منافع این کشور قطع شد.

 

وی با اشاره به فعالیت دشمنان در فضای مجازی تصریح کرد: امروز دشمن در فضای مجازی تلاش دارد تا به اهداف خود برسد و ضروری است تا جوانان توجه ویژه ای داشته باشند.

 

امام جمعه بروجرد اضافه کرد: ملت ایران اسلامی سالهاست که در برابر دشمنان ایستاده و همچنان مقاومت می کند و اگر در این راه مقاومت و ایستادگی کنیم قطعا خدا نیز ما را یاری خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران