نماینده ولی فقیه در سپاه ازنا:

۱۳آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است

۱۳آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است
شناسه خبـر : ۱۶۹۶۲ شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا گفت: ۱۳آبان در ادبیات انقلاب اسلامی و در تقویم کشور، بعنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام محمود زینی وندیان خاطر نشان کرد: از مشخصه های بارز اندیشه سیاسی امام راحل استکبار ستیزی است.

وی به شاخصه های استکبار ستیزی در اندیشه امام راحل اشاره کرد و گفت: استکبار ستیزی امام منشا الهی دارد و برگرفته از آیات شریف قرآن است.

 

نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا افزود: سازش ناپذیری از دیگر مشخصه های اندیشه امام است، امام افرادی که دنبال سازش، مذاکره و کنار آمدن با امریکا هستند را خائن خطاب می کرد.

 

وی به شاخصه های دیگر استکبار ستیزی در اندیشه امام اشاره کرد و گفت: دائمی بودن استکبار ستیزی از شاخصه های مهم اندیشه امام بود که قائل به زمان خاصی برای مقابله با استکبار نبودند و قائل به این بودند که ما باید همیشه با استکبار بجنگیم.

 

زینی وندیان تصریح کرد: تهاجمی بودن از شاخصه های مهم دیگر در اندیشه های امام راحل است و نباید در این خصوص تدافعی عمل کرد.

 

وی از شاخصه های دیگر این تفکر را تکلیف گرایی در استکبار ستیزی خواند و گفت: امام عزیزمان معتقد بودند ما مامور به تکلیف هستیم نه نتیجه، حتی اگر در مقابل استکبار شکست هم بخوریم باید استکبارستیزی کنیم.

 

وی با اشاره به تفکرات امام راحل گفت: افرادی که امروزه فکر میکنند بر اساس منافعمان باید با امریکا مذاکره کنیم با اندیشه امام در تضاد است بلکه باید بر اساس وظیفه با استکبار جنگید.

نمایندگی ولی فقیه در سپاه ازنا با اشاره به تحریم های مجدد توسط امریکا گفت: وظیفه همه مردم ایران اسلامی است که در این راهپیمایی بزرگ که به فرموده امام راحل انقلاب دوم است شرکت کرده و مشت محکمی در دهان شیطان بزرگ بزنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران