فرماندار خرم آباد مطرح کرد؛

کشت برنج در محوطه شهرداری «بیرانشهر»!

کشت برنج در محوطه شهرداری «بیرانشهر»!
شناسه خبـر : ۱۶۸۵۲ یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳

فرماندار خرم‌آباد از کشت برنج در محوطه شهرداری «بیرانشهر» خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک اسد عبدالهی در شورای حفاظت از منابع آب لرستان در سخنانی با بیان اینکه نقش اصلی را در جلوگیری از کشت محصولات آبدوست بر عهده جهاد کشاورزی است، اظهار داشت: در شهرستان خرم آباد در مورد تامین آب مشکل جدی نداریم و بیشترین کشت در منطقه سد «ایوشان» صورت می گیرد.

 

وی با بیان اینکه اگر جهاد کشاورزی ارتباط و تعامل خوبی را با کشاورزان داشته باشد بیشتر می تواند کشت محصولات آبدوست را با همکاری امور آب کنترل کند، گفت: رابطه حسنه ای بین مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها و کشاورزان وجود ندارد.

 

فرماندار خرم آباد با تاکید بر اینکه نقش اصلی را در این زمینه جهاد کشاورزی بر عهده دارد، گفت: فرماندار دستگاه اجرایی نیست و جلسات هماهنگی را برگزار می کند و می تواند پیگیری هم کند، اما اگر این انتظار وجود داشته باشد که فرماندار و بخشدار کارهای اجرایی جهاد کشاورزی را انجام دهند ممکن نیست.

 

عبدالهی با بیان اینکه به طور مثال در منطقه «بیرانوند» از «پل هرو» تا نزدیک الشتر کشت برنج انجام می دهند، تصریح کرد: بالاتر از پل انقلاب شهر خرم آباد برنج کاشته اند، داخل محوطه شهرداری «بیرانشهر» هم برنج کاشته اند.

 

وی، تاکید کرد: کشت محصولات آبدوست قابل کنترل است، مشروط بر اینکه جهاد کشاورزی پای کار بیاید و فقط مصاحبه نکند و عملکرد آن طور دیگری باشد، این انتظار را نداشته باشد که تنها فرمانداری پای کار بیاید.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

ارسال نظر

7 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران