فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد:

امنیت زائرین اربعین حسینی تأمین می شود

امنیت زائرین اربعین حسینی تأمین می شود
شناسه خبـر : ۱۶۷۶۸ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۸

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: برای امنیت زائرین اربعین حسینی و موکب ها هماهنگی های لازم بین نیروی انتظامی و بسیج در داخل و خارج شهر خرم آباد انجام شده است.

به گزارش سفیر افلاک  سرهنگ پاسدار ماشالله بازگیر فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد و کارکنان این ناحیه به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی با فرماندهان و پرسنل انتظامی شهرستان خرم آباد دیدار و در ضمن این دیدار از زحمات شبانه روزی انها تقدیر و تشکر کردند.

 

سرهنگ بازگیر گفت: با توجه به گرامی داشت هفته نیروی انتظامی برخودمان لازم دانستیم که ضمن دیدار با این عزیزان از زحمات شبانه روزی آنان تقدیر و تشکر  داشته باشیم چرا که این عزیزان چه در نیروی انتظامی چه در یگان ویژه و چه در پلیس راهور ، برای برقراری امنیت و اسایش مردم از کوچکترین اقدامی دریغ نمی کنند.

 

وی در دیدار با سرهنگ فلاح زاده فرمانده یگان ویژه شهرستان خرم آباد اظهار داشت: از فرماندهان و کارکنان یگان ویژه به خاطر برقراری امنیت مردم تقدیر و تشکر میکنم. با توجه به ظرفیت بسیج و وجود نیروی هم ارز با یگان ویژه به نام گردان امنیتی امام علی (ع) در سپاه ناحیه خرم آباد،آمادگی خود را جهت آموزش و رزمایش دوطرفه نیروها و همچنین برقراری امنیت شهر خرم آباد در کنار یگان ویژه اعلام می کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد در دبدار با سرهنگ مرادی جانشین نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد ضمن خدا قوت و تشکر از پرسنل خدوم کلانتری ها گفت: در راستای حفظ امنیت و آسایش مردم،تعاملات بیشتر و بهتری بین فرماندهان کلانتری ها و فرماندهان حوزه ها خواهیم داشت.

 

به گفته سرهنگ بازگیر  برای امنیت زائرین اربعین حسینی و موکب ها هماهنگی های لازم بین نیروی انتظامی و بسیج در داخل و خارج شهر خرم آباد انجام شده است، همانگونه که تاکنون امنیت جاده های خارج شهر و کامیون داران توسط گشت های نامحسوس اطلاعاتی و عملیاتی سپاه ناحیه خرم آباد در حال انجام می باشد.

 

وی در ادامه از خدمات شبانه روزی سرهنگ موسیوند فرمانده پلیس راهور شهرستان خرم آباد و کارکنان عزیز در پلیس راهور تقدیر و تشکر کرد و افزود: کنترل عبور و مرور و نظم شهری کار شبانه روزی و زحمت بسیاری را می طلبد که شما پرسنل سخت کوش در پلیس راهور با تحمل دشواری ها ارامش را به مردم این شهر هدیه داده اید. خدمت شما بزرگواران خداقوت می گویم و امادگی سپاه ناحیه خرم آباد را برای کمک در صورت نیاز اعلام میکنم.

 

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد در پایان افزود: فرهنگ تقدیر و تشکر از زحمت کشان و کارکنان خدوم جامعه را باید بین مردم آن جامعه گسترش داد و این فرهنگ به عنوان یک آموزه اسلامی ایرانی به ویژه در بین قشر جوان نشر داده شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران