۴۰ خانه ورزش روستایی در لرستان احداث می شود

۴۰ خانه ورزش روستایی در لرستان احداث می شود
شناسه خبـر : ۱۶۷۶۵ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بابیان اینکه ۴۰ خانه ورزشی روستایی در لرستان احداث می‌شود گفت: تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته استان به ۶۰ هزار نفر افزایش می‌یابد.

به گزارش سفیر افلاک علی یاور عزیز پور در جلسه شورای ورزش شهرستان سلسله که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینکه هدف‌گذاری شده که تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته استان به 60 هزار نفر افزایش یابد اظهار داشت: اعتباری که وزارت ورزش و جوانان به استان می‌دهد بر مبنای تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته است.

 

وی با اشاره به اینکه سال گذشته 60 میلیارد ریال بین هیئت‌های ورزشی استان توزیع شد افزود: در حال حاضر با ارائه برنامه‌های مالی مناسب درآمدها و هزینه‌های اداره کل ورزش و جوانان از وضعیت مناسبی برخوردار شده است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با تأکید بر اینکه آمادگی ایجاد پیست تارتان در سلسله از محل اعتبارات گلوبال جاده‌های تندرستی با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرستان را داریم عنوان کرد: پیست تارتان برای تمامی رشته‌های ورزشی نیاز است همچنین آمادگی برگزاری کشتی‌های بومی تحت عنوان جام چندجانبه لکستان راداریم و امسال در بخش تعمیرات، تجهیزات و ایجاد خانه‌های سبک‌های مختلف ورزشی فعالیت‌های خوبی در شهرستان سلسله صورت گرفته است.

 

وی بیان کرد: 40 خانه ورزشی روستایی در لرستان احداث می‌شود که چهارخانه سهم شهرستان سلسله است و امیدواریم با هماهنگی مسئولان شهرستان بتوانیم در این زمینه به نتیجه برسیم.

 

شریف خسروی، فرماندار شهرستان سلسله نیز در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات اداره کل ورزش و جوانان لرستان برای انجام فعالیت‌های خوبی که در سطح شهرستان صورت گرفته است اظهار داشت: باید با برنامه محور بودن کمک به اشتغال جوانان کنیم، انتظار می‌رود اداره ورزش و جوانان شهرستان در حوزه اشتغال سهم خود را از تسهیلات اشتغال روستایی با نرخ 6 درصد در مرحله دوم جذب کند.

 

وی با اشاره به اینکه شهرستان سلسله با 230 درصد عملکرد در جذب تسهیلات روستایی و عشایری توانست رتبه نخست استان را کسب کند افزود: پیشنهاد می‌شود لیگ‌های منطقه‌ای لکستان به میزبانی شهرستان سلسله برگزار شود؛ حوزه ورزش سن و سال  نمی‌شناسد از نگاه ما ورزش و جوانان یک‌نهاد حاکمیتی است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران