رئیس اداره استاندارد بروجرد:

افزايش آگاهی نسبت به اهمیت استاندارد از اهداف روز جهانی استاندارد است

افزايش آگاهی نسبت به اهمیت استاندارد از اهداف روز جهانی استاندارد است
شناسه خبـر : ۱۶۷۵۹ چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷

رئیس اداره استاندارد بروجرد گفت: هدف از بزرگداشت روز جهاني استاندارد،افزايش آگاهی نسبت به اهميت استاندارد در اقتصاد جهانی است.

عنایت شرفی رئیس اداره استاندارد بروجرد در گفت و گو با  سفیر افلاک گفت: هدف از بزرگداشت روز جهاني استاندارد، افزايش آگاهي نسبت به اهميت و تاثير استاندارد در اقتصاد جهاني است که 22 مهرماه به عنوان روز جهاني استاندارد نامگذاري شده است.

 

وی اضافه کرد: در كشور ما هفته استاندارد با شعارها و برنامه هاي خاص در حوزه استاندارد برگزار مي شود که استانداردها و چهارمين انقلاب صنعتي، استاندارد و حمايت از كالاي ايراني، استاندارد، تضمين ايمني و كاهش خطرات، ستاندارد و شبكه هاي اجتماعي، استاندارد، مسئوليت اجتماعي و فضاي مجازي، استاندارد و امنيت اطلاعات و استاندارد، فرهنگ و خانواده روزهای هفته استاندارد است که هر کدام از روزها تحت عنوانی نامگذاری شده اند.

 

 شرفي با اشاره به برنامه های هفته استاندارد در بروجرد تصریح کرد: ديدار با امام جمعه بروجرد، حضور در مزار بهشت شهداي بروجرد وتجديد ميثاق با آرمان هاي شهدا ، سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه،  افتتاحيه آزمايشگاه افلاتوكسين و فلزات سنگين  دانشگاه آزاد بروجرد بعنوان آزمايشگاه همكار سازمكان ملي استاندارد ايران، سخنراني كارشناسان استاندارد در مدارس براي ترويج فرهنگ استاندارد، پاكسازي طبيعت، نشست خبري از مهمترین برنامه های در این هفته است.

 

به گفته وی امسال آيين گراميداشت روز جهاني استاندارد و تقدير از واحدهاي توليدي نمونه ومديران كنترل كيفيت نمونه استان صبح روز پنج شنبه 19 مهر ماه 1397 در محل سالن همايش اداره كل امور اقتصادي و دارايي استان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران