قیمت های نجومی مسکن در آشفته بازار ارز

قیمت های نجومی مسکن در آشفته بازار ارز
شناسه خبـر : ۱۶۷۳۸ دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴

علیرغم کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر تاکنون نرخ مسکن در شهرستان خرم آباد کاهش نیافته است.

به گزارش سفیر افلاک، این روزها شاهد افزایش نجومی قیمت مسکن شهرستان خرم آباد در فضای مجازی هستیم. قیمتی که روزانه و حتی ساعتی افزایش می یابد و ثباتی ندارد. این قیمتها نه به ارزش زمین و ساخت، بلکه به میل و سلیقه افراد گذاشته می شود.

 

گاهی شاهد افزایش چند میلیونی قیمت مسکن آن هم در چند ساعت هستیم که این خود نمایانگر نبود نظارت بر این بازار افسار گسیخته در شهرستان خرم آباد هستیم.

 

بازاری که  با وجود کاهش قیمت طلا و ارز همچنان سیر صعودی خود را حفظ کرده و بدون توجه به قوانین مربوطه رو به افزایش است.

 

در این بازار فروشندگان مسکن به میل خود قیمتی را بر روی ملک خود گذاشته و ساعتی بعد آنرا افزایش می دهند آن هم در شهری که دارای حداقل امکانات رفاهی و زیرساختی می باشد که غیر منطقی است و در این میان نظارتی بر این قیمت گذاری ها وجود ندارد.

 

این در حالی است که این افزایش قیمت ها با توجه به کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر حبابی بیش نبوده و به زودی شاهد فروکش کردن این وضعیت خواهیم بود.

 

در این بین خریداران مسکن متضرر اصلی این قضیه هستند و با نرخ های حبابی که وجود دارد اقدام به خرید کرده و سرمایه خود را از دست می دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران