نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

اجتماع عظیم بسیجیان بار دیگر دشمنان را مایوس کرد/تفکر بسیجی تحریم اقتصادی دشمن را خواهد شکست

اجتماع عظیم بسیجیان بار دیگر دشمنان را مایوس کرد/تفکر بسیجی تحریم اقتصادی دشمن را خواهد شکست
شناسه خبـر : ۱۶۷۰۰ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: اجتماع عظیم بسیجیان بار دیگر دشمنان را مایوس کرده است و با حضور خود امروز نشان دادند همیشه در صحنه حاضر هستند.

به گزارش سفیر افلاک آیت اله سید"احمد میرعمادی" نماینده ولی فقیه در استان لرستان در اجتماع بسیجیان لرستان که در دهکده مقاومت برگزار شد گفت: رزمایش امروز نمایش اتحاد، اقتدار و ایستادگی است و امروز بسیج مظهر وحدت، قدرت و مقاومت بوده و از رهبری تا فرد معمولی جامعه به بسیج افتخار می کنند و خود را بسیجی انقلاب می داند.

 

وی اضافه کرد: بسیج قدرت عظیم مردمی، امید بخش و گره گشاست که مایه امید دوستان و باعث بیمناکی دشمنان است و صحنه امروز این اجتماع بسیجیان بار دیگر دشمنان را مایوس کرده است.

 

آیت اله میرعمادی با اشاره به این که بسیج لشگر مخلص خدا و پرچم دار میدان مقاومت و ایستادگی است افزود: بسیج ظرفیتی است که در عرصه های گوناگون حضور داشته و از خود افتخار عظیمی به جای گذاشته است که بسیج با یک دست قرآن و با سلاح ایمان و عقیده از دستاوردهای انقلاب دفاع کرده است.

 

به گفته وی منافع ما دین است و دفاع برای حق و عدالت و ارزش های الهی و انسانی است و بسیج در میدان جهاد و در عرصه ها حضور فعال داشته به طوری که در دوران دفاع مقدس تفکر بسیجی، پیروزی را برای ملت ایران به ارمغان آورد و در بخش فرهنگی بسیجیان با علم و دانش با برخورداری از ایمان راسخ توانسته اند به پیشرفت های علمی و فرهنگی دست یابند که دشمنان سر تعظیم در برابر بسیجیان فرود می آوردند.

 

وی بیان کرد: امروز بسیج با حضور در میدان سیاست، اقتصاد، اجتماع نقش آفرینی می کند و اگر در عرصه سیاست، تفکر بسیجی توانست قدرت شرق و غرب را از بین ببرد برای این است که بسیج به قدرت الهی تکیه می کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان لرستان اظهار داشت: در عرصه اجتماع این حضور با عظمت و خیره کننده ای که امروز در این مکان به نمایش گذاشته شده است نشان داده که انقلاب اسلامی یاوران بابصیرتی دارد که هر زمان در هر صحنه ای که نیاز به حضور باشد آماده است و این خیل عظیم جوانان اهم از برادران و خواهران گوشه ای از دریای پایان ناپذیر بسیج است.

 

وی اضافه کرد: بسیجیان امروز بار دیگر انسجام خود را به نمایش گذاشتند و در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب بار دیگر چهره پر بصیرت و آگاه را از انقلاب و رهبری به نمایش گذاشتند.

 

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی افزود: دشمن ما را از تحریم اقتصادی می ترساند اما غافل از اینکه با تفکر بسیجی می توان از این مشکلات عبور کرد و با دشمن را در میدان اقتصاد مقابله کنیم و پیروز خواهیم بود.

 

آیت اله میرعمادی تصریح کرد: عظمت ملت ایران این است که یک محور برای وحدت دارد و آن محور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران است و عظمت ملت این است که پیمانی که با شهدا و امام شهیدان بسته اند بر آن پیمان استوار ایستاده اند اما دشمن تلاش دارد و تمام توان خود را به کار گرفته تا این که بتواند آسیبی به انقلاب برساند اما کور خوانده، آمریکا امروز این صحنه را ببیند و بداند این جوانان مردانه پای انقلاب ایستاده اند و تفکر بسیجی تمام نقشه های دشمنان را در عرصه های گوناگون بر هم زده است.

 

به گفته وی تفکر بسیجی در دوران دفاع مقدس پیروزی برای ملت به ارمغان آورد و این تفکر چشم فتنه را کور کرد و فتنه گران را رسوا کرد و داعش و تروریست ها را در عراق و سوریه شکست داد و امروز تفکر بسیجی تحریم اقتصادی دشمن را خواهد شکست و با سیاست اقتصاد مقاومتی زمینه پیشرفت را فراهم خواهد کرد.

 

وی اضافه کرد: تفکر بسیج این است که هرگز از بیگانگان تبعیت نمی کند و تن به ذلت نمی دهد و تا بسیج هست نظام و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.

 

آیت اله میرعمادی اظهار داشت: پیام این اجتماع این است که ما پای انقلاب ایستاده ایم و تن به ذلت نمی دهیم و تازمانی که استکبار را به خاک ذلت نکشانیم دست برنمی داریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران