قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی:

تودهنی جانانه ایران به تروریست‌ها/برای مقابله با دشمن منسجم باشیم

تودهنی جانانه ایران به تروریست‌ها/برای مقابله با دشمن منسجم باشیم
شناسه خبـر : ۱۶۶۷۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به تودهنی جانانه سپاه به تروریست‌ها در پاسخ به حمله تروریستی اهواز گفت: برای مقابله و پیروزی بر دشمنان باید ید واحده باشیم.

به گزارش سفیر افلاک نصرت الله لطفی در شورای سیاست گذاری و راهبری نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب امسال ماموریت ویژه ای دارد و وظیفه ای برای آن تعریف شده که به اقتضای شرایط و زمان یک نگاه ویژه و اقدام ویژه ای برای ایام الله دهه فجر داشته باشد.

 

نظام سلطه با محوریت آمریکا جنگی هوشمندانه و ترکیبی علیه ایران راه انداخته

وی با بیان اینکه این نگاه ویژه ریشه در حساسیت بسیار استثنایی مقطع فعلی تاریخ ایران و انقلاب دارد، تصریح کرد: در مورد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، یک نگاه تبیینی و یک نگاه آیینی وجود دارد، در بخش آیینی مردم در روز ۲۲ بهمن حضور پرشکوه خود را به نمایش می گذارند و در بخش تبیینی نیز رسالت خطیری به عهده ما مسئولان است.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه ابتدایی ترین نیاز شناخت دشمن و توطئه های اوست و سپس مقابله با این توطئه ها، افزود: باید برای پیشگیری از وقوع توطئه توسط دشمن اقدام کنیم و اگر توطئه ای رخ داد نیز به خوبی مقابله و دفاع کنیم و جنبه تهاجمی داشته باشیم.

 

لطفی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات مربوط به این است که در بخش شناخت توطئه های دشمن خوب عمل نشده است، اظهار داشت: امروز نظام سلطه با محوریت آمریکا جنگی هوشمندانه و ترکیبی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران راه انداخته است.

 

دشمن برای جدایی مردم از نظام، مردم را هدف قرار داده است، امید مردم را هدف قرار داده است

وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز باور نکرده ایم که در ایام جنگ به سر می بریم، پیچیدگی جنگ امروز بیش از دوران دفاع مقدس است، تصریح کرد: دشمن برای جدایی مردم از نظام، مردم را هدف قرار داده است، امید مردم را هدف قرار داده است و از طریق بزرگنمایی کاستی و مشکلات موجود و بروز اعتراضات مدنی که نهایتا تبدیل به اغتشاش و ناامنی می شود این هدف را دنبال می کند.

 

 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه در این شرایط هرکس برای کشور کاری کند جهاد کرده است، افزود: آمریکایی ها اذعان دارند که ۳۹ سال هرآنچه که به کار بردند ناکارآمد بوده و نتیجه نداده است، امروز دیگر نمی توانند با جنگ نظامی با ایران مقابله کنند و جنگ نرم را پیش گرفته اند.

 

لطفی با اشاره به اینکه نمونه قدرت ایران را دیدید که در پاسخ به جنایت تررویستی اهواز، یک تودهنی جانانه به جلادان و قاتلان شهدای اهواز زدند، گفت: این اقدام با موشک تولید شده در داخل کشور و توسط سپاه صورت گرفت؛ ایران امروز از نظر صنایع دفاعی و نظامی به جایگاه ویژه ای در منطقه رسیده و البته تسلیحات رونمایی نشده ای نیز داریم.

 

خیلی وقت ها در نقشه دشمن بازی کرده ایم

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز در جامعه کاستی هایی وجود دارد که باعث تنزل اعتماد اجتماعی شده است، تصریح کرد: باید این مشکلات را پیگیری کنیم و هرچه زودتر حل شوند، متاسفانه ما خیلی وقت ها در نقشه دشمن بازی کرده ایم.

 

 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه یکی از نقشه های دشمن این است که مسئولین کشور را فاسد قلمداد کند و اعتماد مردمی را کاهش دهد، افزود: امروز دشمنان با استخدام وطن فروشان فراری، سلطنت طلب ها و ... فعالیت خود را در فضای مجازی افزایش داده اند؛ دشمن انرژی و توان خود را روی فضای مجازی، ایجاد جو روانی و شبهه افکنی و سیاه نمایی قرار داده است.

 

لطفی با اشاره به اینکه باید فارغ از سلیقه ها، جناح ها و ... برای حفظ ایران اسلامی منسجم و ید واحده باشیم، گفت: انسجام نباید در حد شعار و حرف های پشت تریبون باشد، باید این همدلی را در عمل نشان دهیم؛ برای مقابله با دشمن باید ید واحده باشیم.

 

وی با بیان اینکه بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، تبیین و ارائه کارنامه ۴۰ ساله نظام و احصاء پاسخ به شبهات مطرح در جامعه از جمله اهدافی است که در گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب دنبال می شود، یادآور شد: شعار امسال «افتخار به گذشته، امید به آینده» است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

ارسال نظر

8 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران