به همت قرارگاه پیشرفت و توسعه سپاه حضرت ابوالفضل(ع)؛

چهار پروژه عمرانی در مناطق محروم شهرستان دلفان افتتاح شد+ عکس

چهار پروژه عمرانی در مناطق محروم شهرستان دلفان افتتاح شد+ عکس
شناسه خبـر : ۱۶۶۳۱ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱

با حضور سردار کشکولی و جمعی از مسئولین محلی 4 پروژه عمرانی که به همت قرارگاه پیشرفت و توسعه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) ساخته شده‌اند، افتتاح شد.

به گزارش سفیر افلاک؛ با حضور سردار کشکولی 4 پروژه عمرانی که به همت قرارگاه پیشرفت و توسعه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) در مناطق محروم دلفان احداث شده‌اند، افتتاح شد.

 

ساخت ۸ پل در مسیر راه شوسه روستای کن خان به انبارته

این جاده به طول 12 کیلومتر در سنوات گذشته راه شکافی شده بود که در طول سالیان گذشته بدلیل بارندگی ها به جاده ای تبدیل شده بود که فقط تراکتور امکان حرکت در آن را داشت و متاسفانه در این مسیر تعداد 4 نفر از مادران باردار تلف شده بودند ، که با اطلاع از این وضع و اینکه جاده پایه زیرساخت هاست لذا این جاده برای تکمیل توسط قرارگاه پیشرفت و توسعه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) انتخاب شد و در وحله اول با پیگیری های ستاد قرارگاه در استان نسبت به شن ریزی آن توسط اداره راه اقدام شد و در این مرحله ابنیه فنی آن با ساخت 8 پل شروع شده است.

 

 تعویض شبکه آب روستای کن خان معصوم  

خط انتقال آب این روستا به علت رسوب به مدت ۸ سال با قطعی مواجه بود که به همت  پاسداران انقلاب و اهالی روستا، شبکه آب روستا بصورت کلی تعویض شد.

 

خط انتقال آب روستای سادات گورمحمد به طول ۶ کیلومتر با همکاری اداره آبفار 

با افتتاح این پروژه حدود ۲۰ خانوار  که به حاشیه نشینی در شهر نورآباد روی آورده بودند خواستار بازگشت به روستا شده‌اند.

 

تکمیل مسجد روستای مله خان 

این مسجد در بین راه 16 روستا قرار داشته و در مسیر جاده بابا بزرگ می باشد و 90 درصد اهالی این روستا را سادات تشکیل داده‌اند.  گفتنی است که برای افتتاح این پروژه ها توسط قرارگاه پیشرفت و توسعه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیش از  ۶ میلیارد ریال هزینه شده است.

 انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران