کارگران شهرداری بروجرد نسبت به 8 ماه حقوق معوقه تجمع کردند

کارگران شهرداری بروجرد نسبت به 8 ماه حقوق معوقه تجمع کردند
شناسه خبـر : ۱۶۴۸۳ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰

کارگران شهرداری بروجرد نسبت به 8 ماه حقوق معوقه در مقابل شورای شهر تجمع کردند.

به گزارش سفیر افلاک چند سالی است که حقوق های معوقه کارگران شهرداری مهمترین دغدغه آنها شده است، کارگرانی که صبح و شب، روزهای تعطیل و غیر تعطیل مشغول به کار هستند اما در پایان ماه خبری از حقوق نیست.

 

طی این سالها کارگران شهرداری در طول سال چندین بار تجمع می کنند و هدفشان رسیدگی به مشکلات و پرداخت حقوق های آنهاست و بارها و بارها در بنرهایی که در تجمعات به همراه دارند می نویستند که خواستار رسیدگی به مشکلات هستند.

 

در حال حاضر کارگران شهرداری 8 ماه حقوق معوقه دارند و امروز چهارشنبه حدود 100 نفر از کارگران شهرداری در مقابل شورای شهر تجمع کردند و با در دست داشتن یک بنر اعتراض خود را نسبت به حقوق های معوقه اعلام کردند.

 

در شهرداری بروجرد یکهزار و 700 نیرو مشغول به کار هستند که چند سال است حقوق های آنان با تاخیر پرداخت می شود و این کارگران خواستار پرداخت حقوق های معوقه هستند.

 

اما با توجه به این همه اختلاف و مشکلات در شورای شهر، سرانجام بعد از یک ماه و نیم امروز جلسه ای با حضور فرماندار در شورای شهر برگزار شد و در این جلسه تعدادی از نمایندگان کارگران شهرداری نیز حضور داشتند.

 

"رضا آریایی" فرماندار بروجرد گفت: باید قدردان زحمات کارگران شهرداری باشیم و مهمترین خواسته این کارگران پرداخت معوقات است و رفع مشکلات در شهرداری بروجرد تنها در سایه همدلی و وحدت امکان پذیر است.

 

وی اضافه کرد: وقتی کارگران شهرداری به وظیفه خود عمل می کنند قطعا انتظار دارند که حقوق های آنان به موقع پرداخت شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران