کارگران بسیجی با روحیه جهادی به میدان آمدند/ خدمت در شیفت ایثار برای کمک به اقتصاد کشور

کارگران بسیجی با روحیه جهادی به میدان آمدند/ خدمت در شیفت ایثار برای کمک به اقتصاد کشور
شناسه خبـر : ۱۶۴۷۳ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸

کارگران بسیجی با روحیه جهادی به میدان آمدند تا با تلاش ایثارگرانه در شیفت ایثار برای کمک به اقتصاد کشور و رونق تولید نقش خود را ایفا کنند.

به گزارش سفیر افلاک از چند روز پیش رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی در سراسر کشور آغاز شده است، بسیجیان در بخش های مختلف پزشکی ، اردوهای جهادی، رزم و دیگر قسمت ها با حضور در صحنه بار دیگر اقتدار خود را به رخ همه جهان کشیدند.

 

بسیجیانی که از بدو پیروزی انقلاب تا کنون همواره در راستای پیشبرد اهداف انقلاب گام برداشته و همیشه با حضور به موقع خود در صحنه، دشمن را از رسیدن به اهداف پلید و شوم خود ناکام گذاشته اند.

 

رزمایش

 

سالها پیش دشمن تلاش داشت تا از طریق جنگ سخت بتواند به اهداف خود برسد اما ملت ایران با تقدیم هزارن شهید دست رد بر سینه ناپاک دشمن زدند و نشان دادند تا جان در بدن دارند از میهن و ارزشها دفاع می کنند.

 

  سالهاست دشمن برنامه ریزی می کند تا از هر طریقی بتواند ضربه بزند و امروز در جنگ اقتصادی می کوشد تا به هدف خود برسد اما در این راستا امروز سه شنبه 20 شهریور ماه همه کارگران بسیجی سراسر کشور کمر همت بستند تا در رزمایشی اقتدار خود را نشان دهند.

 

  امروز خط مقدم در کارخانه هاست و کارگران بسیجی که دل در گرو انقلاب دارند می کوشند تا با یک شیفت اضافه در واحدهای تولیدی بدون دستمزد در چرخیدن چرخ های اقتصاد کشور کمک کنند.

 

رزمایش

 

  این کارگران با دستان پر تلاش خود در راستای رونق تولید، کمک به اقتصاد کشور و رفع مشکلات ساعتها بدون دستمزد کار می کنند تا از این که در چرخش چرخ اقتصاد موثر باشند لذت می برند.

 

در دوران انقلاب و دوران دفاع مقدس جامعه کارگری 14 هزار شهید را تقدیم کرده اند و امروز بعد از گذشت سالها در ادامه رزمایش اقتدار عاشورایی کارگران بسیجی وارد صحنه شده اند.

 

  "علی مقدسی" فرمانده بسیج کارگری بروجرد گفت: رزمایش بزرگ خدمت رسانی بسیج کارگری"شیفت ایثار" در 2 واحد تولیدی بروجرد برگزار شد.

 

  به گفته وی در دوران انقلاب و دفاع مقدس 14 هزار نفر از جامعه کارگری به شهادت رسیدند و امروز کارگران در مقابل جنگ اقتصادی برای کمک به اقتصاد کشور و رونق تولید اقدام به اضافه کاری بدون دستمزد کرده اند.

 

رزمایش

 

  وی اضافه کرد: این رزمایش امروز در 2 واحد تولیدی بروجرد با حضور حدود 200  کارگر بسیجی انجام خواهد شد که کارگران کارخانه های داملران و اکسیر در این رزمایش یک شیفت کاری اضافه کار کردند و در قبال آن دستمزدی دریافت نکردند.

 

  به گفته وی علاوه بر حضور کارگران بسیجی در این 2 واحد تولیدی، تعدادی از کارگران بسیجی به روستای گیجالی رفتند و در عملیات گاز رسانی خدمات مورد نیاز را ارائه می دهند.

 

مقدسی اظهار داشت: این رزمایش یک روزه بوده و امروز سه شنبه 20 شهریور ماه برگزار شد و کارگران بسیجی در این طرح با هدف خدمت بی منت و کمک به اقتصاد اقدام به اضافه کاری بدون حقوق می کنند.

 

  وی بیان کرد: بسیجیان همیشه و در همه صحنه ها حضور داشته و برای اهداف انقلاب تا پای جان ایستاده اند و امروز این رزمایش توسط بسیجیان در واحدهای تولیدی در سراسر کشور اجرا شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران