برگزاری رزمایش اقتدار عاشورائیان در شهرستان ازنا

برگزاری رزمایش اقتدار عاشورائیان در شهرستان ازنا
شناسه خبـر : ۱۶۴۶۶ دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

رزمایش اقتدار عاشورایان محمد رسول‌الله ۲ با حضور ۳۴۴ گردان بیت‌المقدس در همه شهرستان‌های لرستان و نواحی سپاه و گردان‌های ویژه امام علی (ع) برداران و کوثر خواهران برگزار گردید.

به گزارش سفیر افلاک، رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله ۲۲ متشکل از گردانهای رزمی وجهادی با شعار‌ وحدت، ایستادگی، پیشرفت وندای لبیک یارسول الله در شهرستان ازنا برگزارگردید.

 

این رزمایش با یک تجمع و صبحگاه با حضور بسیجیان درشهرستان ازنا برگزار شد و سپس نیرو‌های حاضر در رزمایش با راهپیمایی از درب ناحیه سپاه ازنا به سمت اردوگاه اباذر باهدف نمایش قدرت و اقتدار ادامه دادند، این نیرو‌ها که به سبک اعزام‌ نیروهای دوران دفاع مقدس، با اتوبوس به سمت محل اصلی رزمایش اردوگاه اباذر حرکت نمودند.

 

در آن جا با انجام عملیات مختلفی ازجمله ستون کشی، راهپیمایی، تمرین‌های مقابله با آشوب، آشنایی با اصول رزم انفرادی و شناخت آرایش‌های امنیتی انجام دادند و هدف آنان امیدبخشی به مردم  کمک رسانی به لایه های ضعیف  اجتماعی، ایجاد یاس و رعب  دردل دشمنان نظام و انقلاب می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران