مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل لرستان:

آمریکا با همه هزینه ها در عراق وسوریه شکست خورد/ حضور بسیج خار چشم دشمنان و مایه دلگرمی، امید مردم ورهبر است

آمریکا با همه هزینه ها در عراق وسوریه شکست خورد/ حضور بسیج خار چشم دشمنان و مایه دلگرمی، امید مردم ورهبر است
شناسه خبـر : ۱۶۴۵۶ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:آمریکا با همه هزینه‌هایی که در کشور سوریه و عراق کرد ولی شکست خورد، برگ برنده در اختیار جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش سفیر افلاک،حجت الاسلام والمسلمین شمس الله جلیلیان در رزمایش بزرگ محمد رسول الله (ص) شهرستان پلدختر با اشاره به نقش مهم بسیج در جامعه اظهار داشت: حضور بسیجیان در دفاع از انقلاب همیشه نقشی تعیین کننده داشته است و همیشه این حضور خار چشم دشمنان و مایه دلگرمی، امید و افتخار مردم و ولایت بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی سه تصویر می شود ترسیم کرد گفت: تصویر دشمنان انقلاب اسلامی از جمله آمریکا از اوضاع فعلی ایران این است که می‌گویند انقلاب به آخر و به بن بست رسیده، قوه قضائیه فاسد شده ومسئولان توان حل مشکلات را ندارند و به دنبال این هستند که مردم را در مقابل مسئولان قرار دهند.

 

جلیلیان عنوان کرد: القای ناامیدی به مردم که کار انقلاب تمام است و باید خود به میدان بیانند و دست به اغتشاش بزنند.

 

 مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: دشمن با تمام توان به دنبال ترسیم این تصویر در جامعه والقای این وضعیت است که برخی افراد و مسئولان کشور به دلیل غفلت و خیانت بگویند تنها راه مذاکره با آمریکا است.

 

وی با بیان اینکه حقیقت جامعه ما این نیست که دشمنان در خارج و یک عده بی‌بصیرت در داخل می گویند افزود: وضعیت این است که مشکلاتی برای جامعه پیش آمده، مردم با مشکلات معیشتی دست وپنجه نرم می‌کنند و زندگی کردن برای آنها سخت شده است ولی دوستدار انقلاب ونظام هستند و در مواقع نیاز اینچنین حضور آگاهانه دارند.

 

وی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص وضعیت کنونی ایران اسلامی گفت:مقام معظم رهبری بیشتر از هر کس دیگری از این وضعیت مردم رنج می‌برند وبارها فرمودند چندین برابر از تذکراتی که به مسئولان در جلسات رسمی می‌دهم چندین برابر در جلسات خصوصی وظایف را به آنها گوشزد می‌کنم و به آنها تاکید می کنم که برای مردم کار کنید.

 

وی ادامه داد: این موضوع که  مشکلاتی وجود دارد مردم دچار مشکلات معیشتی هستند ولی شرایط بن بست ویاس وناامیدی نیست تصویر واقعی جامعه ما است که مقام معظم رهبری به درستی آن را ترسیم کرده است.

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان با بیان اینکه  کشور ما در طی 40 سالی که از عمر انقلاب اسلامی توطئه های زیادی را خنثی کرده است اضافه کرد:توطئه‌های بزرگی از جمله جنگ هشت ساله، جنگ نرم، تهاجم فرهنگی و شرایط امنیتی را پشت سر گذاشته است.

 

وی ادامه داد:دشمن پس از شکست در جنگ سخت و نرم وارد فاز جدیدی از جنگ در حوزه اقتصادی ونیابتی شده است.

 

جلیلیان با اشاره به اینکه جنگ‌های منطقه جنگ نیابتی آمریکا با ماست افزود: در این مدت ده‌ها تیم خرابکاری که قصد ضربه زدن به مردم را داشتند اما با دست نیروهای امنیتی دستگیر شده برخوردهای سختی با آنها می شود.

 

وی یادآور شد: ایران کشور ضعیفی نیست، توانمندی جمهوری اسلامی ایران امروز در این شرایط و نسبت به گذشته کمتر نیست و براساس فرموده مقام معظم رهبری خیلی از مشکلات به سو مدیریت برمی گردد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران