تجلی اقتدار بسیجیان لرستان در رزمایش بزرگ محمدرسول الله2+تصاویر

تجلی اقتدار بسیجیان لرستان در رزمایش بزرگ محمدرسول الله2+تصاویر
شناسه خبـر : ۱۶۴۵۱ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱

امروز همه بسیجیان لرستان به صحنه آمدند تا در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله2 بخشی از توان خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش سفیر افلاک رزمایش اقتدار عاشورایی با هدف وحدت، ایستادگی و پیشرفت در لرستان آغاز شد.

 

در این رزمایش جوانان و نوجوانانی که خالصانه با عشق و علاقه لباس بسیجی بر تن کرده بودند تا نشان دهند همچنان با الگوگیری از شهیدان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس آماده دفاع از کشور و ارزشها هستند.

 

 پزشکانی حضور داشتند که آماده ویزیت بیماران نیازمند مناطق محروم بودند، آماده بودند تا مرهمی باشند برای بیماران این مناطق و بخشی از درد و رنج مردم محروم را کاهش دهند.

 

 خرم آباد

جهادگرانی با اخلاص که امروز تصمیم گرفته اند در راه خدمت به مردم مناطق محروم گام بردارند، نشان دهند که یکی از اهداف بسیج محرومیت زدایی است.

 

 

 

الیگودرز

 حضور هر یک از بسیجیان دشمن را ناامید و ناکام تر خواهد کرد، بسیجیان که با بستن سربندهایی منقش به نام ائمه اطهار(ع) و لبیک یا خامنه ای با مشت هایی گره کرده در این رزمایش گام برمی داشتند.

 

 

دورود

این جهادگران با لبخند و شادی راهی روستاهایی می شدند که مردمانش منتظر رسیدن این جوانان انقلابی هستند تا بخشی از مشکلات آنها برطرف شود.

 رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسوالله000

 رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسوالله01

 

 بروجرد

امروز همه بسیجیان آمده بودند تا اقتدار، عظمت و گوشه ای از توان خود را به نمایش بگذارند، آمده بودند تا بگویند اگر چه در دوران دفاع مقدس نبودند اما امروز در صحنه هستند و راه همان شهدا و رزمندگان را تا آخرین نفس ادامه خواهند داد.

 رزمایش

  رزمایش

 

 دلفان

جوانانی که دوره دفاع مقدس را ندیده بودند اما نام و خاطرات آن دوران را شنیده اند و امروز عزمشان را جزم کرده بودند تا لباس پر افتخار بسیج بر تن کنند و مانند همیشه در صحنه حاضر شوند.   

 

پلدختر

هدف همه این بسیجیان یکی بود، اقتدار و خدمت به مردم، همان شعاری است که سالهای سال است بسیج در این راستا حرکت می کند و امید را در جای جای این کشور زنده می کند.

رزمایش خدمت

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران