مسئول بنیاد کرامت رضوی :

دشمن از رسیدن ایران به پشت دیوار بیت‌المقدس ترسیده است/ اربعین؛ بزرگترین سازمانده جبهه حق

دشمن از رسیدن ایران به پشت دیوار بیت‌المقدس ترسیده است/ اربعین؛ بزرگترین سازمانده جبهه حق
شناسه خبـر : ۱۶۴۰۰ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹

مسئول بنیاد کرامت رضوی گفت: امروز دشمن باور کرده از ایران ضربه کاری خورده و یقین دانسته که امروز ایران از پشت دیوار بصره به دیوار بیت‌المقدس رسیده و لذا ترسیده است.

به گزارش سفیر افلاک حسین یکتا در پنجمین همایش افسران فرهنگی لرستان که در حسینیه ثارالله خرم آباد برگزار شد، اظهار کرد: به نقطه‌ای از انقلاب رسیده‌ایم که اگر دیر بجنبیم شاید جاماندگی عجیبی را به نظام تحمیل کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن باور کرده از ایران ضربه کاری خورده، باور کرده که این ضربه‌ها کاری‌تر شده و خواهد شد و یقین دانسته که امروز ایران از پشت دیوار بصره به دیوار بیت‌المقدس رسیده و لذا ترسیده است.

 

مسوول بنیاد کرامت رضوی با بیان اینکه کار انقلاب با سرعت رو به جلو است و سیاهی توطئه‌های دشمن به زغال ماند، گفت: امسال سال بعثت و بلوغ انقلاب است و دشمن یقین کرده که این بلوغ انقلاب کار دستش خواهد داد.

 

یکتا ادامه داد: دشمن یقین کرده کارش تمام است و به همین دلیل قلاده سگ(ترامپ) را باز کرده‌اند، امروز تمام داعش خارجی، کفر داخلی  و دعوای دشمن بر سر تجلی وجه‌الله و امامت مهدی(عج) و ولایت تامه حضرت است.

 

وی برهم‌ریختن نظام دنیا را از توطئه‌های دشمن در راستای از بین بردن نهضت امامت عنوان و تصریح کرد: امروز دشمن از پیوست‌های اجتماعی ملت‌ ایران ترسیده و در حال باز کردن جبهه‌ها است.

 

مسوول بنیاد کرامت رضوی افزود: امروز بحث کانون من و موسسه ما نیست، مسئله به اختیار غم و غصه مردم را به جان خوردن است و دشمن این را به‌خوبی فهمیده و برای ایجاد اختلاف حاصل از شکاف طبقاتی برنامه‌ریزی کرده است.

 

یکتا گفت: در شرایطی که در بیرون پیش‌روی می‌کنیم و انقلاب اسلامی در دنیا نفوذ پیدا کرده، اما دشمن از داخل به ملت ایران فشار آورده و با تحریم و جنگ اقتصادی برای از پا درآوردن آنان نقشه کشیده است.

 

وی ماموریت یگان‌های بسیجی و آتش به‌اختیاران عصر حاضر را استفاده از تجربه‌های 40 ساله انقلاب و بومی‌سازی آن‌ها در جامعه خواند و یادآور شد: همچنان‌که تاکنون در فضاهای عملیاتی حقیقی و مجازی به موفقیت‌های خوبی نیز رسیده‌ایم.

 

مسوول بنیاد کرامت رضوی اظهار داشت: امروز غصه‌ها به مردم فشار می‌آورد و بسیجی و آتش به‌اختیار می‌بایست رافع این فشار و مشکل باشد، در شرایطی که نبرد ما با دشمن نبردی بزرگ است اگر می‌خواهیم تهدید را به فرصت تبدیل کنیم بایستی در کار خدماتی و غم مردم خوردن شرکت نماییم.

 

یکتا عصر حاضر را عصر رسانه و اقناع کردن مردم عنوان و خاطرنشان کرد: با سخنرانی نمی‌توان کار خدماتی و اجتماعی انجام داد و لذا بایستی شروع به انجام کار عملی کرد.

 

وی بیان داشت: هرجا برای خدا قیام شد و باور کردیم به انجام یک کار، آن فعالیت محقق شد، امروز با مجاهدت‌های خود به ولی‌عصر(عج) اعلام آمادگی می‌کنیم و این امید به ولایت بوده که در جان همه ریشه دوانده است.

 

مسوول بنیاد کرامت رضوی اربعین را بزرگترین سازمانده جبهه حق خواند و گفت: اربعین شکل‌گیری هسته‌های مقاومت و سازمانده بزرگ جبهه حق برای ماموریت آخر زمانی است.

 

یکتا تاکید کرد: امروز دشمن غم و غصه مردم را بزرگنمایی کرده و می‌خواهد آنان را به داد آورده و این دود را به چشم انقلاب فرو کند، لذا ما باید بسازیم و بسوزیم تا مانع از عملیاتی شدن نقشه دشمن شویم.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: فارس

ارسال نظر

6 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران