امام جمعه الیگودرز:

فتنه گران بدنبال حفظ دنیای خود ونابودی ملت ایران هستند

فتنه گران بدنبال حفظ دنیای خود ونابودی ملت ایران هستند
شناسه خبـر : ۱۶۲۸۴ جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳

حجت الاسلام ارزنده گفت: فتنه گران با انتشار مطالب بدنبال رفع حصر و وطن فروشان نیز خواستار حمله نظامی دشمنان علیه ملت ایران هستند اقدامات آنها تنها برای حفظ دنیای خودشان است.     

به گزارش سفیر افلاک ،حجت الاسلام محمد علی ارزنده در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرا رسیدن شهادت امام جواد (ع)  به ویژگی های رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در بین علما و عارفان از ویژگیهای خاصی برخوردارهستند و امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری دوتن از عرفان که سایر علما از نظر سیر یلوک و عرفان به پای آنها نمی رسند.

 

وی ادامه داد: بسیاری از علما حتی این مطلب را بیان نموده اند که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب حتی  در اوج قدرت ساده زیستی وتقوا در حد اعلاء  هستند ودشمنان نیز به تقوا و شجاعت این دو بزرگوار اعتراف نموده اند.

 

وی به سخنان اخیر رئیس جمهور در رسانه ملی درباره مشکلات اقتصادی اشاره کرد و بیان نمود:  متاسفانه مشکلات گرانی و افزایش قیمت ارز وسکه را به اغتشاشات دی ماه سال 96 ربط می دهند این اظهارات  برای دشمنان امید می دهد که  توطئه ها و اقداماتش موثر بوده است دولتمردان باید در آن جایگاهی که هستند به بیان مطالب خود بیشتر توجه کنند.

 

وی ادامه داد: متاسفانه در سخنان خود  به بی لیاقتی برخی و شخص جوانی که هیچ مسئولیت اجرایی و اداری نداشته وتنها  10سال در خارج از کشور سکونت داشته و با رانت مسئول ارزی کشور می شود وقیمت دلار را از 3هزار تومان به 11 هزار تومان افزایش می دهد اشاره نمی کند.طبق اظهارات یکی از نمایندگان مجلس در کمیسیون بودجه 11میلیارد دلار به دولت  برای اقدامی تخصیص داده شده و 9  میلیارد دلاراز این اعتبار مشخص نیست که در چه جاهایی هزینه شده است باید سوال پرسید که این موارد چه ارتباطی به اغتشاشات سال گذشته دارد.

 

خطیب نماز جمعه الیگودرز بیان کرد: در فتنه 88 بیش از 7 ماه عده ای کشور را به اغتشاش کشاندند چرا در آن زمان سکوت نمودیت آیا آن اغتشاشات برای کشور مشکل ایجاد نکرد وهنوز هم  که از سران فتنه دفاع می کنید و صحبت از خروج از حصر می زنید چرا در شرایط بحرانی اقتصادی که ارزش دارایی مردم به یک سوم رسیده است بجای اینکه  مشکلات ریشه یابی کنید تنها بدنبال رفع حصر فتنه گران هستید وحتی عده ای وقت مجلس را در خصوص رفع حصر به هدر می دهند  آیا مشکل اصلی مردم رفع حصر یا گرانی ، بیکاری است.

 

امام جمعه الیگودرز یاد آور شد: دولتمردان بعد از گذشت این 5سال چه اقدامی برای رفع مشکلات اقتصادی انجام داده اند وچه گلی بر سر مردم زده اند که حالا فتنه گرانی که مایه ننگ این ملت هستند می خواهند انجام دهند سران فتنه در اوضاع واحوالی که خودشان بوجود آوردند 15 راه کار می دهند که یکی از آنها به رفع مشکلات اقتصادی مردم بر نمی گردد و نیروهای وطن فروش آنها نیز در مصاحبه های خود صراحتا اظهار می کنند که مستکبران علاوه بر فشار وتحریم حمله نظامی  نیز انجام دهند در حالیکه دشمنان می دانند که قدرت مقابله نظامی با ملت ایران را ندارند.

 

ارزنده اظهار داشت: فتنه گران و وطن فروشان برای حفظ دنیای خود حاضرند که ملت ایران را نابود شوند و برای سران آمریکا نامه می نویسند  که تحریمها را افزایش دهند وامروز نیز خواستار حمله نظامی برعلیه 80 میلیون نفر ایرانی هستند ولی با رهنمودهای  رهبر معظم انقلاب  وپشتیبانی ملت ایران این توطئه های دشمنان وخوش رقصی ها منافقان به شکست خواهند انجامید.

 

وی اضافه کرد: افرادی در فضای مجازی سر خود  به بهانه اعتراض به گرانی مطالبی انتشار داده که در آن فراخوان برای برگزاری راهپیمایی سراسری  بعد از نماز جمعه  این هفته  بود این  اقدامات بدون هماهنگی با شورای هماهنگی  تبلیغات شهرستان است وعده ای با هدف  سوء استفاده این مطالب را انتشار داده اند.

 

امام جمعه الیگودرز به مشکلات مردم اشاره کرد و گفت: چرا مسئولین با احتکار کنندگان مواد غذایی ومایحتاج مردم برخورد قاطع نمی کنند آیا این احتکار  یک شبه انجام شده است متاسفانه عده ای از مسئولین اصلا نسبت به اوضاع و مشکلات مردم بی توجه هستند. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران