رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری لرستان:

برخورد قاطعانه با مخلین بیت المال مهمترین مطالبه مردم است

برخورد قاطعانه با مخلین بیت المال مهمترین مطالبه مردم است
شناسه خبـر : ۱۶۱۸۳ یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰

معاون قضایی و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان لرستان گفت: برخورد قاطعانه با مخلین نظم و آنهایی که به بیت المال و ثروت کشور دندان تیز کرده اند از مهمترین مطالبات مردم است که دستگاه قضا با همه توان در این راستا نیز تلاش می کند.

به گزارش سفیر افلاک  سید رحیم کاظمی معاون قضایی و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان لرستان روز یکشبنه در جلسه تودیع و معارفه دادستان جدید بروجرد که در فرمانداری برگزار شد گفت: وحدت و همدلی بین مردم سبب پیروزی و موفقیت شده و امروز در مقطعی هستیم که بیشتر از همیشه نیاز به وحدت داریم چرا که یکی از اصول موفقیت اتحاد و همدلی است.

 

وی اضافه کرد: دشمنان برای رسیدن به توطئه های خود برنامه ها و نقشه هایی را طراحی می کنند اما تا زمانی که تکیه و توکل به خدا داریم و اخلاص در عمل وجود داشته باشد، با اتحاد و وحدت هیچ یک از نقشه های دشمن اثری نخواهد داشت.

 

به گفته وی دشمنان از بدو پیروزی انقلاب برای ضربه زدن توطئه هایی را طراحی کرده اند که همیشه با شکست مواجه شده اند و دشمنان از تجربه های گذشته پند نمی گیرند و مدام به فکر نقشه های جدید هستند و امروز بر این تصور بوده که با مشکلات اقتصادی می توانند مردم را ناامید کنند اما ملت ایران با تکیه با توکل بر خدا و تکیه بر ظرفیت و توانمندیهای داخلی قطعا پیروز میدان است.

 

کاظمی با اشاره به این که دستگاه قضا با همه وجود در خدمت مردم است افزود: دستگاه قضا همه تلاش خود را به کار گرفته تا به مردم خدمت کند و در حمایت از مردم گام بردارد و داشتن روحیه خدمت به مردم نیز بسیار اهمیت دارد.

 

وی بیان کرد: برخورد قاطعانه با مخلین نظم و آنهایی که به بیت المال و ثروت کشور دندان تیز کرده اند از مهمترین مطالبات مردم است که دستگاه قضا با همه توان در این راستا نیز تلاش می کند.

 

به گفته وی امروزه به دلیل مشکلاتی که دشمنان ایجاد کرده اند برخی از واحدهای تولیدی با مشکلاتی مواجه هستند که با همکاری و رفع موانع می توان این مشکلات را حل و فصل کرد و با این اقدامات می توان زمینه اشتغال را برای جوانان مهیا کرد.

 

در ادامه "مهدی محمدی" دادستان جدید بروجرد گفت: گسترش عدالت در سطح جامعه از اهداف مهم این دستگاه است و حفظ حقوق شهروندی، برخورد سریع با مخلان نظام و امنیت، حفاظت از حقوق عامه مردم از وظایف دستگاه قضا است و برای خدمت به مردم تلاش خواهیم کرد.

 

در این مراسم از زحمات 6 ساله جعفری دادستان پیشین بروجرد قدردانی و مهدی محمدی به عنوان دادستان جدید معرفی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران