تداوم برگزاری کارگاه های صحرایی آموزش گردشگران در دریاچه گهر

تداوم برگزاری کارگاه های صحرایی آموزش گردشگران در دریاچه گهر
شناسه خبـر : ۱۶۱۲۲ یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۶

مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه گفت :کارگاههای صحرایی آموزش گردشگران در دریاچه گهر و پاکیزگی این دریاچه برگزار می شود.

به گزارش سفیر افلاک خسرو بهلولی مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه گفت:کارگاههای صحرایی آموزش گردشگران در دریاچه گهر به طور مستمر در حال برگزاری است و با نظارت دقیق محیط بانان پاکیزگی دریاچه در حد قابل قبولی می باشد.

 

بهلولی افزود: از همه کسانی که برای گردشگری به دریاچه گهر عزیمت می نمایند تقاضا دارم به هیچ عنوان اقدام به دفن یا آتش زدن زباله در ساحل دریاچه ننمایند و با توجه به حضور افراد موظف به جمع آوری زباله زباله های خود را تحویل این افراد نمایند.

 

خسرو بهلولی با اعلام این خبر افزود: گاها گزارشاتی مبنی بر پخش زباله در مناطقی از اطراف دریاچه دریافت می شود که در بررسی انجام شده مشخص گردیده که متاسفانه برخی گردشگران هنگام تاریکی شب محل را ترک می نمایند زباله ها را در محل رها می نمایند و یا به منظور دفع زباله ها اقدام به سوزاندن آنها در ساحل دریاچه می نمایند که این مسئله سبب ایجاد مزاحمت برای سایر گردشگران می شود.

 

وی گفت: اگر منطقه دریاچه گهر در چند روز اقامت در کنار آن مانند خانه خود دیده شود افراد مدیریت بهتری در برخورد با این موارد خواهند داشت. و کوچکترین کار اطلاع به فرد مسئول جمع آوری زباله است. و بهترین کار جمع آوری این زباله ها تا حضور یافتن این فرد است.

 

 بهلولی ابراز امیدواری کرد با همکاری همه گردشگران بتوانیم بیش از پیش از دریاچه بی نظیر گهر حفاظت کنیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران