نماینده مردم بروجرد در مجلس:

دانشکده پرستاری بروجرد تنها یک رشته دارد/پیگیر آموزشی کردن بیمارستان هستیم

دانشکده پرستاری بروجرد تنها یک رشته دارد/پیگیر آموزشی کردن بیمارستان هستیم
شناسه خبـر : ۱۶۰۴۰ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵

به گفته نماینده مردم بروجرد در مجلس، دانشکده پرستاری بروجرد تنها با یک رشته فعال دارد که این شایسته نیست و توسعه دانشکده پرستاری مقدمه دانشکده پزشکی خواهد بود.

به گزارش سفیر افلاک عباس گودرزی در مراسم افتتاح بیمارستان آیت اله بروجردی (ره) گفت: بروجرد شهر علما و شهدا و مشاهیر است و شهر استعدادهای درخشان است اما این شهر وضعیت خوبی ندارد ولی افق روشن است و با اراده مسوولان و روحیه جهادی می توان مشکلات را حل کرد.

 

 وی اضافه کرد: روحیه جهادی یعنی این که کار با کیفیت، پر حجم، مستمر باشد تا به نتیجه برسد که وزیر بهداشت با داشتن روحیه جهادی تلاش و پیگیری کردند تا امروز این بیمارستان افتتاح شد.

 

 به گفته وی وزیر بهداشت در مجلس بالاترین رای اعتماد را می آورند و به دلیل تلاش هایی که انجام می دهند این آرا را کسب می کنند.

 

 گودرزی با اشاره به دانشکده علوم پزشکی افزود: دانشکده علوم پزشکی در بروجرد ضروری است اما این موضوع در اختیار وزیر بهداشت نیست و همچنین برای آموزشی کردن بیمارستان پیگیری هایی صورت گرفته اما در اختیار سازمان برنامه و بودجه است و تا کنون محقق نشده است.

 

 به گفته وی دانشکده پرستاری بروجرد تنها با یک رشته فعال دارد که این شایسته نیست و توسعه دانشکده پرستاری مقدمه دانشکده پزشکی خواهد بود.

 

 نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ام آر آی یکی از نیازهای این بیمارستان است و تا کنون نصب نشده که برای این موضوع وزیر دستور دادند و نیاز است که تاکید شود تا این دستگاه نصب و در اختیار بیماران باشد.

 

 وی بیان کرد: مجوز دو بیمارستان خصوصی برای بروجرد صادر شده و نیاز است همه تلاش کنند تا این بیمارستانها ساخته شده و در چرخه درمان قرار گیرند.

 

 به گفته وی امروز برای حضوز وزیر و افتتاح بیمارستان از تعداد اندکی بنر استقاده شد و باید فرهنگ سازی شود که اسراف در جامعه گم شود و هزینه ای حدود پنج میلیون تومانی که قرار بود برای نصب بنر هزینه شود در اختیار بیمارستانها و بیماران قرار خواهد گرفت.  

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران