موفقیت بانوان محجبه، مصداق تاثیرگذاری حجاب است/ امنیت و آرامش ارمغان پوشش اسلامی

موفقیت بانوان محجبه، مصداق تاثیرگذاری حجاب است/ امنیت و آرامش ارمغان پوشش اسلامی
شناسه خبـر : ۱۶۰۲۹ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳

یک بانوی موفق بروجردی گفت: رعایت حجاب برای انسان امنیت و آرامش را به ارمغان می آورد و هیچگاه محدودیت به همراه ندارد.

به گزارش سفیر افلاک حجاب برای انسان امنیت را به همراه دارد، حجاب تاج بندگی است و رعایت حجاب بر شخصیت و سلامت روان تاثیر گذار بوده و به همین دلیل دین مبین اسلام بر رعایت حجاب بسیار تاکید دارد.

 

در جامعه بانوان موفق محجبه زیادی وجود دارند که با رعایت حجاب گام های بلندی را برای موفقیت در عرصه های مختلف اجتماعی و علمی گذاشته و نشان داده اند که هیچگاه رعایت حجاب آنها را محدود نکرده است.

 

"فاطمه صارمی" یکی از بانوان محجبه موفق بروجردی گفت: از کودکی علاقه زیادی به رعایت حجاب و پوشیدن چادر داشتم به طوری که قبل از رسیدن به سن تکلیف هم از چادر استفاده می کردم و از پوشیدن چادر لذت می بردم اما بعد از 9 سالگی در پوشیدن چادر همت داشتم و تا به امروز که 40 ساله هستم از پوشش چادر استفاده می کنم.

 

Image result for ‫فرشبافی‬‎

 

وی اضافه کرد: بعد از دیپلم وارد دانشگاه شدم و در رشته فرش مشغول به تحصیل شدم و هم اکنون حدود 20 سال است که به عنوان مربی در فنی و حرفه ای و بسیج مشغول آموزش بانوان هستم و چند سال هم به عنوان رئیس اتحادیه فرش فعالیت داشتم و هر ساله بیش از 200 نفر را آموزش می دهم.

 

این بانوی موفق بروجرد اظهار داشت: تا کنون چندین بار به عنوان بانوی موفق مورد تجلیل قرار گرفته ام و همیشه در جامعه با چادر وپوششی مناسب حاضر شده ام و به نظر من پوشش مناسب و چادر امنیت مورد نیاز را برای حضور در جامعه فراهم می کند.

 

به گفته وی حجاب مانعی برای پیشرفت انسان نیست بلکه انسان در سایه حجاب بهتر می تواند به آنچه که می خواهد برسد و چه بسیاراند بانوان محجبه موفق و نخبه ای که در کشور توانسته اند موفقیت های زیادی را کسب کنند که می تواند الگویی برای همه جامعه باشند.

 

Image result for ‫فرشبافی‬‎

 

صارمی اظهار داشت: بسیاری از کارآموزان من محجبه هستند و باید یادمان باشد که برای حفظ حجاب و این امنیت جان های زیادی تقدیم شده اند و باید در جامعه به گونه ای حاضر شویم که دین و فرهنگ خود را با پوشش نشان دهیم.

 

وی بیان کرد: گرچه پوشش مانتوی پوشیده هم مشکلی ندارد اما به نظر من چادر حجاب برتر است و افتخار می کنم به عنوان یک بانوی موفق با این پوشش در جامعه حاضر می شوم و این پوشش حصار امنی را برایم فراهم کرده تا در کارهایم بیشتر موفق باشم.

 

Image result for ‫فرشبافی‬‎

 

این بانوی موفق بروجردی تصریح کرد: سالهاست که دشمنان برای کمرنگ شدن اعتقادات جوانان و حجاب پا در میدان گذاشته و تلاش دارند تا با تبلیغات مختلف و رنگارنگ آنها را از مسیر صحیح و درست دور کنند اما جوانان بدانند در دوران پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس جوانان زیادی جان خود را تقدیم کردند تا ما با امنیت و آرامش زندگی کنیم و امروز همه ما وظیفه داریم حجابمان را رعایت کنیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران