رئیس تامین اجتماعی بروجرد:

15 هزار نفر در بروجرد از تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند

15 هزار نفر در بروجرد از تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند
شناسه خبـر : ۱۶۰۲۳ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳

رئیس تامین اجتماعی بروجرد گفت: تعداد بیمه شده های تامین اجتماعی شهرستان بروجرد 170 هزار نفر هستند که از این تعداد 15 هزار نفر مستمری ماهیانه دریافت می کنند.

"قدرت اله سعادتی" رئیس تامین اجتماعی بروجرد در گفت و گو با سفیر افلاک گفت: یکی از سازمان هایی که خدمات لازم را به بیمه شده ها ارائه می دهد تامین اجتماعی است که در حال حاضر 44 هزار نفر بیمه شده اصلی، 15 هزار نفر مستمری بگیر هستند و در مجموع 170 هزار نفر در شهرستان تحت پوشش این بیمه قرار دارند.

 

وی اضافه کرد: 900 نفر در بروجرد بیمه بیکاری دریافت می کنند که مبلغ پرداخت با توجه به مدت زمان کار متفاوت است و هر ماه بیش از یک میلیارد تومان به عنوان بیمه بیکاری برای افرادی که سابقه بیمه داشته و از کار اخراج شده اند، پرداخت می شود.

 

سعادتی اظهار داشت: در حال حاضر طلب تامین اجتماعی بروجرد از سازمان های این شهرستان بیش از 100 میلیارد تومان است که بیشترین بدهی مربوط به شهرداری است و با توجه به این که سازمان تامین اجتماعی یک سازمان غیر دولتی است، عدم پرداخت ها سبب می شود تا این سازمان با مشکلاتی همراه شود و در ارائه خدمات به بیمه شدگان دچار مشکل شود.

 

رئیس تامین اجتماعی بروجرد افزود: با توجه به تعداد بالای بیمه شده ها در بروجرد تنها یک شعبه وجود دارد که گاهی سبب ازدحام جمعیت بیمه شده ها می شود و ضروری است تا شعبه دیگری در بروجرد ایجاد شود که در این راستا مکاتباتی صورت گرفته است.

 

به گفته وی از 19 تا 25 تیرماه به عنوان هفته تامین اجتماعی نامگذاری شده که دیدار با امام جمعه، بازدید از چند کارگاه و تقدیر از کارکنان فعال این سازمان از برنامه های اصلی این اداره در هفته تامین اجتماعی است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران