به کجا چنین شتابان؛

چوب سیاسی کاری لای چرخ شهرداری بروجرد/حاشیه سازی هایی که پایان ندارد!

چوب سیاسی کاری لای چرخ شهرداری بروجرد/حاشیه سازی هایی که پایان ندارد!
شناسه خبـر : ۱۶۰۱۷ یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶

با گذشت حدود یک سال از روی کار آمدن شورای پنجم اما حاشیه سازی ها ادامه دارد و پنج عضو اصلاح طلب این شورا با بهانه تراشی های بی پایان فرصت را از دست می دهند.

به گزارش سفیر افلاک  اسم شورای شهر بروجرد که برده می شود، فکر و ذهن به سمت و سوی دنیایی از حاشیه ها کشیده می شود، پنج عضو شورای شهر بروجرد اصلاح طلب بوده، در یک تیم و چهار عضو دیگر شورا اصولگرا مشغول به کار هستند و در شورای پنجم با آرای مردم روی کار آمدند.

 

اعضایی که در زمان تبلیغات انتخابات، دنیایی شعار می دادند و با نگاهی به در و دیوار شهر تصور این بود که حتی اگر یک وعده آنها محقق شود شهر گلستان خواهد اما با کسب آرای مردم روی کار آمدند و با گذشت حدود یک سال، حاشیه ها تمامی ندارد.

 

بهانه تراشی هایی که هر روز سر از جایی درمی آورد، یک روز به بهانه انتخاب شهردار، یک روز انتشار تصاویر کودکان کار، یک روز سوابق و مدارک شهردار حاشیه سازی می کنند و با این اقدامات و حاشیه سازی ها تنها فرصت سوزی می شود.

 

در آبانماه سال گذشته بعد از کلی بررسی "امیر جاوید پور" با رای 9 نفر از اعضای شورای شهر به عنوان شهردار انتخاب شد اما کمی از این موضوع نگذشت که حاشیه سازی ها آغاز شد، حاشیه سازی هایی که تنها به ضرر شهر بوده و جز از دست دادن فرصت چیزی را به دنبال ندارد.

 

در شهری که مدتهاست برخی از پروژه ها مسکوت مانده، کارگران حقوق معوقه دارند و مشکلات در این حوزه زیاد است انتظار مردم این بود که اعضای شورای شهر در کنار شهردار با همفکری و همکاری گام هایی بلند در جهت توسعه و آبادانی شهر بردارند اما این همه بهانه تراشی و حاشیه سازی پنج عضو اصلاح طلب شورای شهر بروجرد واقعا مردم را کلافه کرده است.

 

شورا محلی است برای خدمت به مردم، محلی است برای خدمت رسانی بیشتر به مردم اما متاسفانه عده ای ساز مخلاف زده و خلاف جهت خدمت به مردم گام برمی دارند.

 

با روی کار آمدن شهردار جدید در بروجرد پیگیری برای تسریع در روند ساخت پل رودکی، نهضت آسفالت، پرداخت حقوق کارگران، پیگیری برای پرداخت بدهی به تامین اجتماعی در دستور کار قرار گرفت و شهردار جدید به همراه تعدادی از اعضای شورا کمر همت را برای برطرف کردن مشکلات و ادامه کارهای عمرانی بستند تا این که پنج عضو شورای شهر این بار به بهانه ای دیگر از شهرستان تا وزارت کشور رفتند و آمدند تا شهردار را بر کنار کنند اما  وزارت کشور به این خواسته آنها پاسخ منفی داد.

 

"ابراهیم بیاتی" رییس شورای شهر بروجرد گفت: هدف از ورود به شورای شهر باید خدمت باشد نه اهداف شخصی و کسی که خدمت به مردم را مد نظر باشد باید برای توسعه و پیشرفت شهر گام بردارد نه این که برای برکناری شهردار در وزارت کشور اردو بزند.

 

وی اضافه کرد: پرداخت به موقع حقوق کارگران، پیگیری پل رودکی، نهضت آسفالت و ساماندهی میدانها از فعالیت هایی است که در حال انجام بوده اما عده ای در شورای شهر دست از لج بازی برنمی دارند.

 

به گفته وی کسانی که به سوابق شهردار بروجرد خرده می گیرند، بهتر است اول سوابق خود را منتشر کنند و همه این بهانه تراشی ها در حالیست که سوابق و مدارک شهردار بروجرد به وزارت کشور ارسال شده و وزارت کشور تایید کرده اما باز هم این تعداد اعضا در شورا ایراد می گیرند.

 

بیاتی اظهار داشت: مردم رای نداده اند که عده ای در شورا هر روز حاشیه سازی کنند، یک روز این افراد در شورا رای می دهند و یک روز دیگر اعلام می کنند که می خواهند رای خود را پس بگیرند، باید از آنها پرسید به کجا چنین شتابان؟

 

وی بیان کرد: اعضای شورا بهتر است به جای این همه حاشیه، به دنبال کار و پیشبرد برنامه ها باشند تا خدمت به مردم و کمک به توسعه شهر صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران