امام جمعه الیگودرز:

نامه سردارسلیمانی پشتیبانی مقتدر و نفوذناپذیر از دیپلماسی کشور است

نامه سردارسلیمانی پشتیبانی مقتدر و نفوذناپذیر از دیپلماسی کشور است
شناسه خبـر : ۱۶۰۰۲ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲

حجت الاسلام ارزنده گفت: نامه سردار سلیمانی به رئیس جمهور به همه جهانیان ثابت کرد که در پشتیبانی از دیپلماسی کشور قدرتی مقتدر ونفوذ ناپذیر وجود داشته  که همیشه در اجرای تصمیم خود نیز منسجم وقاطع می باشد. 

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام محمد علی ارزنده در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت بمناسبت فرا رسیدن شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: امام صادق (ع) با تقیه با خلفای عباسی  مبارزه کرد و دشمنان در آن زمان  با ایجاد خفقان و  وشهادت این امام بزرگوار سعی برنابودی  اسلام ناب محمدی را داشتند.

 

وی به زندگینامه و احادیث رئیس مذهب تشیع  اشاره کرد وبیان نمود: امام جعفر صادق (ع) در خصوص  توجه مسلمین ومخصوصا شیعیان به نماز اول وقت  تاکیدات زیادی داشتند وحتی بسیاری از بزرگان وعلما اقامه نماز در اول وقت را سبب عاقبت به خیری دانسته اند.

 

خطیب نماز جمعه الیگودرز به سخنان یکی از دولتمردان احمق آمریکا در خصوص صادرات نفت ایران اشاره کرد وبیان نمود: رئیس جمهور کشورمان در پاسخ به این اظهارات بیان نمود اگردشمنان بخواهند جلوی صادرات نفت ایران را بگیرند جمهوری اسلامی ایران اجازه عبور هیچ نفت کشی از تنگه هرمز را نمی دهد و دنیا با بحران نفتی مواجهه می شود واقتصاد جهان نیز ازبین خواهد رفت.

 

وی اضافه کرد: فرمانده سپاه ،سردار سلامی قائم مقام کل سپاه هر کدام در پیامی موضع گیری نسبت به این سخنان رئیس جمهور بیان داشته اند و سردارقاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس که نماد مقاومت ، مبارزه  برای جهانیان و برای همه جهانیان از او بعنوان نماد پیروزی بر مستکبران یاد می شود و سبب عزت وافتخار آفرینی برای سپاه اسلام ، مسلمانان ومخصوصا شیعیان جهان است در نامه ای بیانات رئیس جمهور را مایه مباهات وافتخار دانسته است.

 

حجت الاسلام ارزنده ضمن قدردانی از سخنان رئیس جمهور کشورمان بیان کرد: نامه  سردار سلیمانی به همه جهانیان  نشان داد که در پشتیبانی از دیپلماسی کشور قدرتی مقتدر ونفوذ ناپذیر وجود دارد که همیشه در مقابل مستکبران پیروز شده اند و نظام مقدس جمهوری اسلامی در اجرای تصمیم خود منسجم می باشد  واین موضع سبب شد که مسئولین سیاسی آمریکا به خودشان بیایند وعقب نشینی کنند.

 

وی اظهار داشت: تنگه هرمزو تنگه باب المندب که محل عبور نفت کشهای جهان است ودر چند هفته گذشته نیز آمریکا و رژیم منحوس آل سعود با همه پیمانان نتوانستند بر تنگه باب المندب که در اختیار شیعیان یمن تسلط پیدا کنند و رزمندگان یمنی با پای برهنه ودر بدترین شرایط در مقابل مستکبران ایستادگی کرده اند وبا این پیروزیها همه دشمنان متوجه شده اند که زمانیکه مسلمانان ومخصوصا شیعیان با وحدت در مقابل آنها ایستادگی می کنند قطعا شکست خواهند خورد.

 

مسئول ستاد احیا امر به معروف ونهی از منکر شهرستان صرفه جویی در مصرف برق باید همه وظیفه شرعی واعتقادی دانست واظهار داشت: همه مردم باید در مصارف برق صرفه جویی داشته باشند چرا که مشکلات وخساراتی بدنبال خواهد داشت شرکت توزیع  برق نیز باید برای خاموشیها زمانبندی تعیین نموده ودر این خصوص اطلاع رسانی های لازم را انجام دهد وهمچنین در میزان ساعات خاموشی در حق روستاهای شهرستان اجحاف نشود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران