معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد خبر داد؛

محبوس شدن 75نفر در آسانسور در سه ماهه اول امسال

 محبوس شدن  75نفر در آسانسور در سه ماهه اول امسال
شناسه خبـر : ۱۵۸۵۹ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷

معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 75 نفر در آسانسورهای بروجرد محبوس شده اند که محبوس شدن در آسانسور جزء بیشترین حوادث امسال بود.

"نادر موسیوند" معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد در گفت و گو با  سفیر افلاک گفت: طی سه ماهه نخست امسال 75 مورد محبوس شدن در آسانسور صورت گرفته که در هر یک از حوادث نیروها از آتش نشانی بروجرد اعزام شدند البته برخی از این حوادث مربوط به نقص فنی و برخی هم در زمان قطع برق در آسانسور محبوس شده بودند که نجات یافتند.

 

وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 61 مورد حریق در منازل رخ داده که این آمار نسبت به سه ماهه نخست سال گذشته افزایش یافته و عوامل مختلفی مانند اتصالات برقی و گازی سبب بروز این حوادث شده اند.

 

موسیوند اظهار داشت: حریق در زمین های کشاورزی و باغات 93 مورد، حریق در اماکن تجاری 39 مورد و آتش سوزی در مخروبه ها و ضایعات 28 مورد بوده که در همه این حوادث از ایستگاه های نزدیک به محل حادثه نیرو و ماشین اعزام شده است.

 

به گفته وی امسال همچنین 8 جسد در نقاط مختلف کشف شد و سه نفر در سد دهکرد، نظام آباد و انتهای باغ فدک غرق شدند که آمار غرق شدگی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

 

معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی در حوادثی مانند تصادفات هم حضور دارند که طی سه ماهه نخست امسال برای 47 تصادف اعزام شده اند.

 

وی بیان کرد: سال گذشته طی سه ماهه اول سال 19 مورد محبوس شدن در آسانسور رخ داد اما امسال تا کنون 75 مورد محبوس شدن صورت گرفته است که امار حبس در آسانسور افزایش یافته است.

 

موسیوند اظهار داشت: در مجموع از ابتدای سال جاری تا کنون 407 مورد عملیات آتش نشانی انجام شده که نسبت به سال گذشته این آمار افزایش یافته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران