لرستان روی ریل شفافیت؟!

بازرسی استانداری لرستان فلش بک به دانشگاه پیام نور لرستان بزند

بازرسی استانداری لرستان فلش بک به دانشگاه پیام نور لرستان بزند
شناسه خبـر : ۱۵۷۰۶ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰

استاندار لرستان درحالی به بازرسی استانداری برای شفافیت دستور پیگیری می دهد که بایستی به دانشگاه پیام نور و اداره کل فرهنگ وارشاد لرستان سری هم بزند.

به گزارش سفیر افلاک،در حالی خبری به عنوان استخدام فامیلی در اداره کل منابع طبیعی لرستان به سوژه سیاسی در فضای مجازی لرستان تبدیل شده که دلسوزان بیت المال وقانون در گذشته چشمان خود را به برخی فعالیت های قابل تامل برخی مدیران می بستند.

 

این در حالی که نجفی مدیرکل منابع طبیعی لرستان به شدت لیست اعلامی ذر فضای مجازی تکذیب می کند و از هرگونه شفاف سازی در این مورد استقبال می کند.

 

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز به کرات به عنوان یک رسانه مطالبه گر در خصوص استخدامی های فامیلی ، بی بلیت وضابطه ای با عنوان تشکیل کمیته تحقیق وتفحص استخدامی در ادارات لرستان مطرح می کرد که متاسفانه دکتر خادمی استاندار لرستان سکوت کردند و بازرسی استانداری هم دراین میان موضع گیری نکرد.

 

درحالی خادمی استاندار لرستان جزو هیئت علمی دانشگاه پیام نور تهران می باشد که در ماه های اخیر، بیان روز به تخلفات مدیریت دانشگاه پیام نور لرستان با ارائه سند اخباری را شفاف وصریح روشن مطرح کرد ودر همان اخبار از استاندار لرستان خواسته شد با متخلفین برخورد کنند ولی چرا متولیان امر سکوت پیشه کردند در اذهان عمومی جای سوال دارد؟

 

حالا که تیم دولت در استانداری لرستان برای شفاف سازی و بررسی تخلفات اداری ومدیریتی وارد میدان عمل شدند نیاز است در این خصوص سیاسی بازی وتبعیض حذف شود وبا کلیه تخلفات به صورت شفاف وبا یک نگاه عدالت محور ومنصفانه بررسی وبرخورد صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران