دستور استاندارلرستان برای بررسی استخدامی‌های اداره کل منابع طبیعی

دستور استاندارلرستان برای بررسی استخدامی‌های اداره کل منابع طبیعی
شناسه خبـر : ۱۵۶۹۹ دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹

استاندار لرستان از مأموریت ویژه اداره کل بازرسی استانداری لرستان برای بررسی استخدامی‌های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری این استان خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک سید موسی خادمی در سخنانی با اشاره به انتشار برخی اخبار در فضای مجازی در رابطه با استخدامی های اداره کل منابع طبیعی لرستان اظهار داشت: در این رابطه به بازرسی استانداری لرستان گفته ام که موضوع را بررسی کند.

 

وی با بیان اینکه مدیرکل منابع طبیعی استان به این امر پاسخ داده و این موضوع را تکذیب کرده است، گفت: اما مفاد برنامه ششم در استخدامی ها باید رعایت شود و این مفاد حتی در به کار گیری نیروهای شرکتی نیز باید دقیقا رعایت شود.

 

استاندار لرستان ادامه داد: این مفاد پیرامون رعایت سهم ایثارگران است و مابقی استخدام ها نیز از طریق آزمون های استخدامی باید صورت می گیرد؛ تنها جایی که ممکن است تخلفی رخ دهد در حوزه به کار گیری نیروهای شرکتی و قراردادی است؛ البته در این مورد هم باید مفاد برنامه ششم رعایت شود.

 

خادمی با بیان اینکه در عین حال این مورد خاص را به بازرسی استانداری داده ایم تا کنترل کند، گفت: اما دستگاه مربوطه، مطالب اولیه ای که در این زمینه منتشر شده را تکذیب کرده است.

 

وی بیان داشت: به مدیرکل بازرسی استانداری تاکید کرده ایم که این مورد و موارد اینگونه را با دقت کنترل و بررسی کند.

 

بر اساس این گزارش، در روزهای اخیر لیستی از اسامی افرادی که در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان استخدام شده اند و دارای نسبت فامیلی با مدیران این دستگاه هستند منتشر شده است که این موضوع واکنش افکار عمومی را در پی داشته است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

ارسال نظر

4 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران