رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر:

کمبود اعتبارات پاشنه آشیل کندی پروژه ساخت کتابخانه شماره دو پلدختر است

کمبود اعتبارات پاشنه آشیل کندی پروژه ساخت کتابخانه شماره دو پلدختر است
شناسه خبـر : ۱۵۴۲۰ پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر گفت:با تخصیص اعتبار از محل نفت وگاز فقط می توان پروژه کتابخانه شماره دواین شهر را تکمیل و به بهره برداری رساند.

به گزارش سفیر افلاک،غلامرضا محمودی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر اظهار داشت:با پیگیری‌های انجام‌شده در دو سال اخیر و حمایت شورای برنامه‌ریزی شهرستان پلدختر روند احداث کتابخانه شماره دو رشد داشته و مراحل پایانی را طی می‌کند.

 

وی با بیان اینکه مشکل دیگر کتابخانه شماره دو پلدختر دریافت سند رسمی آن است افزود:هنوز منتظر تک‌برگ این سند هستیم تا بتوانیم اقدام‌های بعدی در رابطه با پروانه ساخت را ادامه دهیم.

 

وی بیان کرد:با اخذ بودجه لازم  از طریق کمیته برنامه‌ریزی بودجه شهرستان،امیدواریم این پروژه مهم فرهنگی در آینده‌ای نزدیک افتتاح شود.

 

محمودی تاکید کرد:کمبود اعتبار و مشکلات عدیده ناشی از آن ساخت کتابخانه شماره دو پلدختر را به تأخیر انداخته است.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر با بیان اینکه مشکل اعتبارات در پروژه‌های عمرانی به توان مالی دولت برمی‌گردد اضافه کرد: در سال گذشته برای پروژه کتابخانه شماره دو پلدختر اعتبار خوبی اختصاص یافت که رقم پایینی از آن تخصیص داده شد.

 

محمودی گفت:اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر امسال نیز رقمی را به کمیته برنامه‌ریزی شهرستان پیشنهاد کرده تا به استان ارائه دهد که امیدواریم با تصویب وتخصیص آن شاهد اتفاقات خوبی در این پروژه باشیم.

 

وی افزود:درصورتی که این اعتبارات از ردیف بودجه نفت و گاز تأمین شود کتابخانه شماره دو پلدختر به بهره‌برداری می‌رسد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران